1 Yaş Bebek Ayakkabısı Modelleri

En güzel 1 yaş bebek ayakkabıları için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

3745

Bebek gelişiminin ilk 1 yılı oldukça önem taşımaktadır. Ayaklar çok fazla büyüdüğü için bu yaşta alınacak ayakkabıların gelişimi engellemeyecek şekilde seçilmelidir. 1 yaş bebek ayakkabısı nasıl seçilir, modelleri hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

En Güzel 1 Yaş Bebek Ayakkabısı Modelleri

Bebeklerin ayak gelişiminin büyük bir hızla olduğu dönem ilk yaş ayakkabı seçiminde önemlidir. Çünkü bu dönemde bebeklerin ayakları neredeyse 2 katına ulaşmaktadır. Gelişimi engellemeyen, ayaklarına zarar vermeyen 1 yaş bebek ayakkabısı seçilmelidir.

Mutlaka incele:  En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri

1Spor 1 yaş bebek ayakkabısı modelleri

Ortopedik spor ayakkabılar 1 yaşındaki bebeğinizin en rahat edeceği ayakkabı türüdür. Hem tabandan hem de burunlardan ayaklarını destekleyerek ilk adımlarını atması için de çok güvenlidir. Birbirinden şık modeller arasından seçeceğiniz modelleri spor giyimle tamamlayabilirsiniz.

21 yaş bebek sandaletleri

Sandalet şeklinde tasarlanan ayakkabılar bebeklerde çok şık ve sevimli durmaktadır. Ancak seçim yaparken tabanlarının bebeğinizin ayak sağlığını koruyacak şekilde tasarlanmış olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde bebeğinizin ayaklarında gelişim geriliği yaşanabilmektedir. Kızlar için fiyonklu erkekler için de çeşitli figürlerle süslü sandaletler çok hoş ve sevimli bir görüntü oluşturmaktadır.

Mutlaka incele:  1 Yaş Kurabiyeleri için Sevimli Öneriler

3Keten tarzı 1 yaş bebek ayakkabısı

Keten tarzı ayakkabılar hem spor hem de daha klasik kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bebeğiniz için piyasada her renkte ve desende keten bir yaş ayakkabısı bulmak mümkündür. Ayakkabı yapısının rahat ve ayağa zarar vermeyecek şekilde olduğuna kanat getirdikten sonra modeli sizin zevkinize kalmaktadır.

4Bir yaş bebek ev ayakkabıları

1 yaş bebek ayakkabısı denildiğinde her ne kadar ilk etapta akıllara sokakta giyilecek ayakkabılar gelse de minik bebeğiniz en fazla vakti evde geçireceğinden ev ayakkabıları da önem taşımaktadır. Evde ayaklarını hem soğuktan hem de olası zararlardan korumak için bir çift ev ayakkabısı da almayı unutmamanızı öneririz. Ev botu, ev ayakkabısı ya da patik görünümlü birçok model bulunmaktadır.

Mutlaka incele:  1 Yaş Fotoğraf Çekimi Konseptleri ve Fikirleri

51 yaş bebek ayakkabısı babetleri

Kız bebekler için babetler de 1 yaş için ideal ayakkabılardandır. Sade olarak tasarlananlardan boncuk işlemeli olanlarına kadar bir çok modeli bulunmaktadır. Özellikle özel günlerde boncuk işlemeli ya da fiyonklarla süslü olan modeller bebeğinizin ayağında çok sevimli görünmektedir. Minik prensesinizi şık hale getirmektedir.

6Deri 1 yaş ayakkabısı modelleri

Nefes aldıran yapısı ve rahatlığıyla bebek ayakkabıları için en ideal malzemelerden birisi de deridir. Ancak minik bebeğiniz için tasarlanan modellerde yumuşak deri kullanılmış olmasına özen gösterilmelidir. Aksi halde bebeğinizin ayağı tahriş olabilmektedir.

Bebeğinizin İlk Ayakkabıları Nasıl Olmalı?

1 yaş bebek ayakkabısı seçimi dışında bebeğinizin ilk adımlarını atmaya başladığı ilk adım ayakkabılarının da önemi büyüktür. Bu ayakkabılarda güzel görünüm ve şıklıktan ziyade ayak sağlığını koruyucu olmasına dikkat edilmelidir. Birbirinden güzel tasarımlara göz atmak için ‘Bebek İlk Adım Ayakkabısı Modelleri’ başlıklı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

1-yas-bebek-ayakkabisi-modelleri-1 1-yas-bebek-ayakkabisi-modelleri-2 1-yas-bebek-ayakkabisi-modelleri-3 1-yas-bebek-ayakkabisi-modelleri-4 1-yas-bebek-ayakkabisi-modelleri-5 1-yas-bebek-ayakkabisi-modelleri-6 1-yas-bebek-ayakkabisi-modelleri-7

2 Yorumlar

  1. Merhabalar burda gördüğüm ev ayakkabısını beğendim almak istiyorum ama fiyatını ve markasını bilmiyorum disney ürünü gibi görünüyor iki defa mail attım dönüş yapmadınız valla çok beğenmesem uğraşmazdım lütfen dönüşünüzü bekliyorum

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!