1 Yaş Bebek Elbiseleri Modelleri, Örnekleri ve Tavsiyeleri

Birbirinden güzel 1 yaş fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2135

Her geçen gün boyu uzayan ve kilo alan kızınız bir yaşına girdiyse onun için seçebileceğiniz harika elbiseler var. Sizin için bu yazımızda 1 yaş bebek elbiseleri modellerini bir araya getirdik.

1 Yaş Bebek Elbiseleri Modelleri

1 yaşına giren bebekler için farklı renk, desen ve modelde harika elbise modelleri üretiliyor. İşte, o 1 yaş bebek elbiseleri modellerinden bazıları…

Mutlaka incele:  1 Yaş Dolap Süsleri ve Magnet Yapımı

1Çiçekli 1 yaş bebek elbiseleri

Yazlık elbiselerin vazgeçilmezi olan çiçek deseni bebek elbiselerinde de kullanılıyor. Bu rengarenk çiçekli elbise modeli sizin bebeğinizin yazlık elbiseleri arasında da yerini alabilir.

2Tavşanlı 1 yaş bebek elbiseleri

Bu askılı, tavşan resimli elbise bebeğinizin oldukça hoşuna gidecek ve onun ilgisini çekecektir. Tavşanın yanı sıra farklı hayvan figürleri, resimler ve çizgi film karakterleri de elbiselerde yer alıyor.

4Uzun kollu 1 yaş bebek elbiseleri

Bebek elbiseleri sadece yazlık değil, sonbahar ve kış mevsimine uygun şekilde de üretiliyor. Uzun kollu elbiseler bebeğinizin bahar mevsimlerinde de giyebileceği elbise modelleri arasında yer alıyor.

5Kırmızı elbise

Bu kırmızı, önü fiyonklu bebek elbisesi de beğeninizi kazanabilir. Kabarık eteği ile bebeğinizi adeta bir prensese dönüştürecektir.

7Rengarenk elbiseler

Kızınız için elbise seçerken sadece pembe renkli elbiselere yoğunlaşmak zorunda değilsiniz. Her renkte elbiseler giydirmeli, hatta farklı renklerin bir arada kullanıldığı bu harika elbiseye benzer elbiseler de tercih etmelisiniz. Çünkü bu renkli elbiseler bebeğinizin renklerle de erken yaşta tanışmasını sağlayacaktır. Daha fazla elbise modeli için aşağıdaki önerilerimize de göz atabilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Partisi

Her yaş özeldir fakat ilk yaş bambaşkadır… Bu sebeple bebeğinizin ilk yaşını harika bir doğum günü partisi ile kutlamak istiyorsanız sizin için yazdığımız 1 Yaş Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları ve Fikirleri yazısından ilham alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!