En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri

2477

Bebeğinizin ilk doğum günü ve sizin tarifi imkânsız ilk heyecanınız. Gezdiğiniz her mağazada 1 yaş doğum günü kıyafetleri arıyorsunuz. Bebeğinizin cinsiyetine göre gezdiğiniz reyonlarda gördüğünüz kıyafetler kafanızı oldukça karıştırabilir. Peki, diğer bebeklerin bu günlerde ne giyindiğine göz atmak istemez misiniz?

1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri Seçiminde Yüzlerce Alternatif

Gelişen ve globalleşen çağda özellikle internet üzerinde bebeğinizin cinsiyeti ne olursa olsun oldukça yakışacak ve onu günün prensi, prensesi modülüne sokacak bir sürü kıyafet bulabileceksiniz. 1 yaş doğum günü kıyafetleri için doğum gününden günler hatta aylar öncesinde seçim yapmanızda yarar var.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Kutlaması Nasıl Yapılır?

11 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri Erkek

Artık devamlı değişen moda dünyasında erkek bebekler içinde kız bebekler içinde kıyafet bulmak oldukça kolay. 1 yaşında olan erkek bebekler için kullanabileceğiniz tüm renk seçenekleri mevcut.

21 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri Tütü

1 yaşına basan kız bebekler için birbirinden şirin tasarlanan tütü modeller bebeğinizi doğum gününde prenses yapacak. Bu modellerde renk olarak genellikle pembe tercih ediliyor. Fakat siz diğer renk seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

31 Yaş Doğum Günü Anne Kıyafetleri

Bir yaşına basan bebeğinize giydirdiğiniz kıyafet ne olursa olsun aynısının büyük boy bedenini kendiniz için diktirebilirsiniz. Bu da sizin bebeğinizle bir bütün olmanızı sağlayacaktır. Aynı ayakkabıyı bulmak da zorlanabilirsiniz, fakat aynı elbiseyi diktirmek oldukça kolay. Dilerseniz, 1 Yaş Doğum Günü Anne Kıyafetleri Fikirleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Eksiksiz 1 Yaş Bebek Doğum Günü Partisi İçin Düşünmeniz Gereken Her Şey!

41 Yaş Doğum Günü Konsepti

Bebeğinizin birinci yaş gününde konsepti belirlemek sizi kararsızlığa itebilir. Bir liste yapmanızda fayda var. Sunacağınız tatlı ve tuzlu yiyecekler, içecekler, kıyafetler, süslemeler ve yaş günü pastası, bebeğiniz için ayıracağınız hediye köşesi gecenin konseptine uyum sağlayacaktır. Birbirinden güzel tema fikirleri için 1 Yaş Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Süsleme Modelleri başlıklı yazımız size ayrıntılı fikir verebilir.

51 Yaş Doğum Günü Fikirleri

Bebenizin ilk doğum günü partisinde onunda dikkatini çeken oyuncaklarla süslenmiş bir oda hazırlayabilirsiniz. Dilek köşesinde ufak ve yapay bir ağaç alarak bu ağaca gelen misafirlerin dileklerini yazmasını isteyebilirsiniz. Mutlaka hediye köşesi olmalı ve bu köşeye bebeğinizin dilinde şirin cümleler yazabilirsiniz.

63 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri

3 yaş doğum günü kıyafetlerinde tercih genelde çocuklara ait olabiliyor. Bebeğiniz büyükçe özellikle üç yaşına basacağı zaman artık onun neleri giyip giymeyeceğinizi biliyorsunuz. Kız çocukları için elbiseler, erkek bebekler için şirin pantolon ve papyonlu minik gömlekler tercih edilebiliyor.

Mutlaka incele:  Bebek Emzirme Yastığı Nasıl Dikilir? Emzirme Yastığı Yapımı ve Örnekleri

1 Yaş Kıyafetleri Erkek

Erkek bebekler için bir yaşına bastığı zaman seçilecek birbirinden güzel doğum günü kıyafetleri mevcut. Özellikle son zamanlarda moda olan minik kovboy kıyafeti, papyonlu gömlekli kıyafetler oldukça yakışıyor. Renk seçiminde oldukça özgür davranabilirsiniz.

7Online Bebek Kıyafeti Siparişi

İnternet üzerinden online bebek kıyafeti siparişi verebilirsiniz. Mağaza mağaza gezip kıyafet bakmak sizi yoruyorsa önünüze açacağınız onlarca sayfa içinden en iyi kıyafetleri ayırabilir ve beğendiğiniz kıyafetleri sipariş verebilirsiniz. Online sipariş sitelerinde aklınıza takılan soruları müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

8Bebek Kıyafeti Siparişi Nasıl Verilir?

İnternet üzerinde belirli yaş aralıklarına ait bebek kıyafetleri siparişi vermek istiyorsanız kıyafetin üzerine tıklayarak renk seçeneğini ve yaş aralığını belirtmeniz gerekiyor. Kapınıza kadar gelen bebek kıyafetleri memnun kalmadığınız takdirde iade edilmektedir.

9Bebek Doğum Günü Kıyafetleri İçin Dikim Seçeneği

Bebeğinize doğum günü kıyafeti diktirmek istiyorsanız ve aklınızdaki kıyafeti giydirmek istiyorsanız iyi bir terziyle anlaşabilirsiniz. Bu işi son dakikaya bırakmamanızda fayda var. Terzide dikilen kıyafeti beğenmediğiniz takdirde değiştirmek için zamanınız olmalı.

1 Yaş Doğum Günü Kıyafeti Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğiniz bir yaşına bastıysa ve kıyafet arıyorsanız bu onun minik bedenine göre seçilmeli, daha sonraki senelerde girer mantığında olmamalıdır. Bebeğinizin üzerine oturan 1 yaş doğum günü kıyafetleri seçmeniz kıyafetin yakışmasını sağlayacaktır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!