1 Yaş Doğum Günü Poster Örnekleri

Birbirinden güzel 1 yaş doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1783

Bebek doğum günlerine her zaman yetişkin doğum günlerinden daha çok özen gösterilir. Özellikle bebeğin ilk doğum günü ebeveynler için çok özeldir. Bebek henüz bunu anlamasa da anne ve babalar bebekleriyle geçirdikleri bu ilk doğum gününde her şeyin dört dörtlük olmasını istiyorlar. 1 yaş doğum günü poster örneklerinden dilediğinizi kendi bebeğinize göre uyarlayarak güzel bir poster hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Dolap Süsleri ve Magnet Yapımı

En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Poster Örnekleri

1 yaş doğum günü poster örnekleri arasından beğendiklerinizi kendi zevkinize göre uyarlayabilir ve bebeğinizin doğum günü için güzel bir poster hazırlayabilirsiniz. Bu posterlerden fazla bastırarak isteyen kişilere de verebilirsiniz. Sosyal medyaya posterleri koyabilir ve mekanınızı da bu posterlerle süsleyebilirsiniz.

1Winnie The Pooh’lu Poster

Winnie The Pooh en sevilen çizgi filmlerden birisi. Biraz eski bir çizgi film olsa da şimdiki çocuklar da Winnie’nin maceralarını izlemeyi çok seviyorlar. Çocuğunuzun doğum günü posterinde sevimli kahraman Winnie’nin bir resmi olabilir. Sadece Winnie değil, Winnie’nin arkadaşlarını da postere ekleyebilirsiniz. Kız çocukları özellikle Piglet’e bayılıyor.

Mutlaka incele:  1 Şeklinde Pasta Modelleri Fikirleri ve Yapılışları

2Arı Mayalı Doğum Günü Posteri

Arı Maya’nın televizyonda gösterilen çizgi filmleri hem de sinemada gösterilen animasyon filmleri çocuklar tarafından çok ilgi görüyor. Çocuklar Arı Maya’nın hikayesini çok seviyorlar. Eğer sizin çocuğunuz da Arı Maya’yı ilgiyle izliyorsa çocuğunuza Arı Maya temalı bir poster hazrlayabilirsiniz. Üzerine bal peteği şeklinde çocuğunuzun farklı fotoğraflarını koyabilirsiniz.

3Atlı Karıncalı Doğum Günü Posteri

Atlı Karınca çocukların çok severek bindiği lunapark oyuncaklarından biridir. Ebeveynler genellikle doğum günü posterlerinde çocuklarının fotoğraflarını kullanırlar. Eğer siz çocuğunuzun fotoğrafını kullanmak yerine farklı bir tasarım yapmak istiyorsanız posterin üzerine Atlı Karınca koyabilirsiniz. Atlı Karınca yerine isterseniz farklı Lunapark oyuncaklarından birini de koyabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Çocuğunuz İçin Doğum Günü Pastası Fikirleri

4Prenses Temalı Doğum Günü Posteri

Herkes çocuğunu küçük bir prens ya da prenses gibi görür. Her çocuk anne ve babası için dünyanın en özel çocuğundur. Siz de çocuğunuz için Prenses ya da Prens temalı bir poster hazırlayabilirsiniz. İsterseniz görseldeki fotoğrafta olduğu gibi çocuğunuzun Prenses ya da Prens kıyafeti giymiş bir fotoğrafını postere ekleyebilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri ve Fiyatları

1 yaş doğum günü için pasta yaptıracaksanız ve nasıl bir pasta yaptıracağınıza karar veremediyseniz 1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri ve Fiyatları isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!