1 Yaş Fotoğraf Çekimi Konseptleri ve Fikirleri

3204

Artık beşiğine sığamayan, ilk adımlarını atan, dişleri çıkan, tek tük kelimelerle derdini anlatan bebeğiniz için 1 yaş fotoğraf çekimi yapmak ister misiniz?

En Güzel 1 Yaş Fotoğraf Çekimi Konseptleri

1 yaş fotoğraf çekimi özeldir. İlerleyen yıllarda fotoğraf albümlerinize gülümseyerek bakmanızı sağlar. Bebeğinizin büyüdüğü anları anlatan farklı konseptlerle ve yaratıcı fikirlerle fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. İşte, size ilham verecek bazı fikirler…

Mutlaka incele:  Yeni Annelere 1 Yaş Bebek Eğitimi Bilgileri ve Tavsiyeleri

1Süslü bebeklere…

Minik kokoş teması ile bebeğinize beyaz bir tütü giydirebilir, kolyelerle süsleyebilirsiniz. Tam da “büyümüş de küçülmüş” dedirtecek cinsten fotoğraflarınız olacak.

2Bebeğinize tütü giydirebilirsiniz

Kabarık bir tütüden daha sevimli ne olabilir? Bebeğinizi bir sepete oturtun ve tütüyle üzerini kapatın. Ortaya muhteşem kareler çıkacak.

4Bir yaş tacı!

Minik prenseslere çok yakışacak bir önerimiz var! “Bir yaş” temanıza uygun bir taç ile fotoğraf çekiminize farklı bir hava katabilir, çocuğunuzun fotoğraf albümü için eğlenceli fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz.

5Küçük prensesler için salıncak teması

Tüllerle ve çiçeklerle süslediğiniz bir salıncak da size fikir verebilir. 1 yaş fotoğraf çekimi için en sevilen konseptlerden biri olan salıncak temasını siz de kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Konsepti, Hazırlıkları, Hediyelikleri ve Süsleri

6Hasır sepetler çok moda 

Hasır sepetin içinde bebeğiniz için minik bir yer açın ve ortaya harika fotoğraflar çıksın!

7Artık beşiğine sığamayanlara…

1 yaş fotoğraf çekimi için işin içine espri katmak ister misiniz? O halde minik bir beşikle, bebeğinizin artık büyüdüğünü ve beşiğine dahi sığamadığını anlatabilirsiniz fotoğraf kareleri ile…

8Bırakın bebeğiniz doya doya pasta yesin!

Yemyeşil doğanın içinde pastayla baş başa bir bebek! Oldukça tatlı, değil mi? Arka plana bir yaş fotoğraf çekimi olduğunu belirtecek süslemelerle hareket katabilirsiniz.

Bir Yaş Doğum Günü Partisi Nasıl Hazırlanır?

Bebeğiniz bir yaşına girdi, fotoğraf çekimi tamamlandı… Peki ya, doğum günü partisi hazır mı? Dekorasyondan pasta çeşitlerine kadar A’dan Z’ye her konuyu sizler için yazdık. İlham verici fikirler için Doğum Günü Organizasyonu Nasıl Yapılır? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!