10-11 Yaş Çocuk Elbise Modelleri Önerileri ve Tavsiyeleri

3134

Okul etkinlikleri, düğün-nişan gibi organizasyonlar ya da doğum günü partileri için birbirinden güzel 10-11 yaş çocuk elbiseleri modelleri arıyorsanız sizin için harika modelleri derledik.

10-11 yaş çocuk elbiseleri modelleri

10-11 yaşındaki kız çocukları için güzel giyinmek en önemli şeylerden biridir. Ancak yaşlarından daha büyük görünmelerinin yerine daha sevimli elbiseler tercih etmekte fayda var. İşte çocuğunuza özel günlerde giydirebileceğiniz birbirinden sevimli elbise modelleri

Mutlaka incele:  Okul Öncesi Çocuklara Animasyon Oyunları ve Animasyon Etkinlikleri

1Tüllü elbise modelleri

10-11 yaş çocuk elbiseleri modelleri seçiminde kız çocukları için tüllü elbiseler bambaşkadır. Özellikle pembe tüller çocuklara kendilerini prenses gibi hissettirir. Özel günlerde giydirmek için bu şekilde şık bir tüllü elbise giydirebilirsiniz. Diz altında bitmesi ve üst kısmının rahatlığıyla çocuğunuz bu elbiseyle kolayca koşup oynayabilir.

2Dantelli elbise modelleri

Dantel yetişkin modasının yanı sıra çocuk modasında da sıklıkla kullanılıyor. Özellikle düğün ya da nişan gibi organizasyonlarda 10-11 yaşındaki çocuğunuz için danteli elbiseler seçebilirsiniz. Kabarık, gelinlik tarzı modeller yerine çocuk elbisesi olduğu belli olan modelleri tercih etmenizde fayda var.

Mutlaka incele:  Çocuk Doğum Günü Yaş Pasta Modelleri

3Pembe 10-11 yaş çocuk elbiseleri modelleri

Kız çocukları için pembenin yeri çok ayrıdır. Pembe elbiseler kız çocuklarına en çok yakışan elbise modelleri arasında yer alır. Özel günlerin yanı sıra günlük olarak da bu harika pembe elbiseleri tercih edebilirsiniz.

4En şirin 10-11 yaş çocuk elbiseleri modelleri

Çocuğunuzun içinde kendini iyi hissedeceği ve şirin görünen elbiseler de tercih edebilirsiniz. Kabarık etekli, fiyonklu ve simli modeller özel günler için en ideal seçimlerden biri. Özellikle saten kumaşlı elbiseler özel günlerde özenli görünmek için birebir.

Mutlaka incele:  Elsa Doğum Günü Süsleri İle Karlar Ülkesi Doğum Günü Teması

5Beyaz Elbise Modelleri

10-11 yaş çocuk elbiseleri modelleri arasında en çok ilgi gören renklerden biri ise beyaz. Hem çocuk masumiyetine uyum sağlaması hem de özel günler için ideal olmasıyla beyaz elbiseler oldukça popüler.

Çocuk Elbiseleri Modelleri İçin Sevimli Öneriler

Sizin için seçtiğimiz 10-11 yaş çocuk elbiseleri modelleri ile fikir edindiyseniz ve daha farklı modeller görmek istiyorsanız daha önce derlemiş olduğumuz Çocuk Elbiseleri Modelleri İçin Sevimli Öneriler başlıklı yazımıza da göz atabilir ve ilham alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!