2 Yaş Kurabiyeleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri

En güzel 2 yaş doğum günü fikirleri için yazının sonundaki galeriye ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimize mutlaka göz atın!

1004

Bebeğinizin ikinci doğum günü partisinde 2 yaş kurabiyeleri ile hoş sunumlar yapabilirsiniz. Harika bir doğum günü pastasının yanı sıra bu harika kurabiyeler de konuklarınıza sunabileceğiniz harika lezzetler.

En Güzel 2 Yaş Kurabiyeleri

Ebeveynler için bebeklerinin ikinci yaş günü de ilki kadar önemlidir. Eğer büyük bir doğum günü partisi vermeyi düşünüyorsanız konuklarınıza ikram edeceğiniz harika 2 yaş kurabiyeleri fikirleri için sizin için derlediğimiz örneklere göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Deniz Temalı Pasta Modelleri, Yapımı ve En Güzel Örnekleri

1Rakam kalıplarıyla kurabiye modelleri

Kurabiye kalıpları ile harika şekillerde kurabiyeler yapmak mümkün. 2 yaş kurabiyeleri için de 2 rakamının kalıplarını kullanmanızda fayda var. Bu rakamın şeklinde kurabiyeler yaptıktan sonra üzerini şeker hamuru ile renkli bir şekilde süsleyebilirsiniz.

2Erkek bebekler için kurabiyeler

Erkek bebeğinize yapacağınız 2. Yaş partisi için farklı temalarda kurabiyeler arıyorsanız isminin harflerini ve 2 rakamının kalıplarını kullanarak harika modeller ortaya koyabilirsiniz.

3Kurabiye süsleme modelleri

Kalıp ile kurabiye şekli çıkarttıktan sonra üzerine yapacağınız şeker hamuru şekilleri ile kendi yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz. Doğum günü temasına uygun renkler seçerek çizgiler, yıldızlar yapabilir ve boncuk çikolatalarla süsleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri

4Kız bebekler için kurabiyeler

Eğer kız bebeğinizin 2. Yaşı için bir doğum günü partisi hazırlıyorsanız bir ambalaj içerisinde konuklarınıza hediye edeceğiniz kurabiyeleri pembe ağırlıklı şekilde yapabilirsiniz. Baykuş gibi sevimli hayvan figürleri en iyi örneklerden biri.

5Temalı 2 yaş kurabiyeleri

Doğum günü partisini bir tema ile oluşturduysanız kurabiyeleri de bu temaya uyacak şekilde yapabilirsiniz. Örnekteki kovboy temalı kurabiyeler size fikir verebilir.

6Göz alıcı kurabiye yapımları

2 rakamı ile yapılan kurabiyeler minimal gibi görünse de üzerini süsleyerek farklı hale getirmek de sizin elinizde. 2 rakamının üzerine harika desenler yapabilir, bebek figürü, prenses ya da kral figürü gibi farklı detaylar yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olanlar şeker hamuru ve şeker hamuru araçlarıdır.

Mutlaka incele:  2 Yaş Doğum Günü Partisi Nasıl Planlanır?

7Yuvarlak kurabiye modelleri

2 yaş temasını barındırmak için 2 rakamının kalıplarını kullanmanız şart değil. Yuvarlak bir kurabiye üzerine krema sıkma gereci ile sıvı şeker hamurunu kullanarak 2 rakamı çizebilirsiniz. Aynı şekilde bebeğinizin baş harfini ya da isminin tamamını da yazabilirsiniz.

Harika Bebek Doğum Günü Kurabiyeleri

2 yaş kurabiyeleri konusunda fikir aldıysanız ve daha farklı örnekler görmek istiyorsanız daha önce sizler için derlediğimiz Sevimli ve Kolay Bebek Doğum Günü Kurabiyeleri Tarifleri adlı yazımıza da bakabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!