Başarılı Moda Tasarımcılarından 2016 Gelinlik Koleksiyonları

461

yor. Birçok ünlü tasarımcı her yıl tasarladığı gelinlik modelleri ile gelin adaylarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. 2016 gelinlik koleksiyonları da en başarılı moda tasarımcılarının elinden çıkarak evlilik hazırlığı içinde olanlar harika fikirler veriyor.

2016 Gelinlik Modelleri İçin Sezon Trendleri

Kır düğünlerinden kumsal düğünlerine, sade nikahlardan salon düğünlerine kadar birçok temaya uygun gelinlik modelini bu koleksiyonlarda bulmak mümkün. İşte o çok başarılı moda tasarımcılarından hayranlık duyacağınız 2016 gelinlik koleksiyonlarını gigbi.com olarak sizin için derledik:

Mutlaka incele:  Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

1Pronovias 2016 Gelinlik Koleksiyonları

Model çeşitliliği konusunda eline su dökülmeyecek kadar geniş bir koleksiyona sahip Pronovias, ipek ve saten kumaşlardan oluşan gelinlik koleksiyonuyla büyülüyor. Her tarzdan kişiye hitap edecek modeller bulunan bu koleksiyonda, fransız danteli, kabarık modeller, yalnızca saten, saten ve güpür gibi bir çok farklı seçenek bulunuyor.

2Carolina Herrera 2016 Gelinlik Koleksiyonları

Tül ve de dantel kullanımı konusunda bir hayli başarılı bir tasarımcı olan Carolina Herrera’nın 2016 gelinlik koleksiyonunda sadelik ve zarafet ön planda. Askı ve kol detaylarında bir farklılık olarak güpür kullanması gözlerden kaçmayan başarılı tasarımcı genel olarak, balık formlu, düz kesimli ve de kabarık gelinliklerden oluşan bir koleksiyon hazırlamış.

Mutlaka incele:  3 Boyutlu Gelinlik Modelleri, Birbirinden Güzel Çiçekli 3 Boyutlu Gelinlikler

3Monique Lhuiller 2016 Gelinlik Koleksiyonları

Her kadın kendi düğününde prensesler gibi olmak ister. İşte abartı ve gösterişe gerek kalmadan kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz gelinlik modellerine imza atan Monique Lhuiller, kabarık gelinlik modellerine ağırlık verdiği koleksiyonunda güpür detaylarıda bolca kullanmış. Daha çok düz kesimli gelinliklerle karşınıza çıkan tasarımcı, 2016 gelinlik koleksiyonunda etek kısımlarına daha çok volan ekleyerek kabarık gelinlik modellerini artırdı.

4Jenny Packham 2016 Gelinlik Koleksiyonları

Minimalizm ve sadelik konusunda eline su dökülmeyecek kadar başarılı olan Jenny Packham, 2016 koleksiyonunda da sadeliği ön planda tutarak özellikle kır ve kumsal düğünü yapacak olanlar için harika gelinlikler hazırlamış. Gösterişi ve minimalistliği harmanlayarak son derece şık gelinlikler hazırlayan tasarımcı, ipek, tül ve şifon gibi kumaşları payetlerle birleştirerek göz alıcı modeller yaratmış.

Mutlaka incele:  Gelinlik Provası Nasıl Yapılır?

5Marchesa 2016 Gelinlik Koleksiyonları

Marchesa, düğününde mutlaka ama mutlaka gelinlik giymek isteyenler için son derece ideal markalar arasında yer alıyor. 2016 koleksiyonunda da birbirinden harika straplez gelinlik modelleri göze çarpıyor. Bu koleksiyonda yer alan düşük omuzlu modeller de düğün gününüzde zarafet saçmanız için ideal. Hem modern hem de vintage detaylardan oluşan bu harika gelinlikler çiçeksi işlemeleriyle de büyülüyor.

Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi ve Zaman Planı

Son olarak düğün hazırlığınız nasıl gidiyor onu merak ettik. Eğer düğün hazırlığında, hangi aşamada olduğunuzu merak ediyorsanız ve de unuttuğum bir şey kaldı mı acaba diye sürekli sorguluyorsanız sizin için gigbi.com olarak hazırladığımız “Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi ve Zaman Planı” yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!