2018 Abiye Modelleri

En güzel elbise fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2282

Abiyeler, kadınların satın alırken en çok kararsız kaldığı giysilerdendir. Ortama ve fiziğe uygun bir abiye bulmak bazen çok zor olabiliyor. Eğer kendinize abiye satın alacaksanız 2018 abiye modelleri araştırması yapabilirsiniz.

En Güzel 2018 Abiye Modelleri

2018 abiye modelleri, abiye elbise satın almak isteyenleri mest edecek türden. Abiye elbise almayı düşünüyorsanız 2018 yılı için tasarlanmış abiye elbiselere göz atarak size en uygun elbiseyi bulabilir ve gittiğiniz ortamlarda farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Uzun Mezuniyet Elbiseleri Modelleri

1Üst Kısmı Dantelli, Tüllü Abiye

Özel bir davete katılacaksanız ve bu davette bütün beğenileri kendi üzerinizde toplamak istiyorsanız koyu kırmızı abiyelere mutlaka göz atmalısınız. Kırmızı bütün kadınlara yakışıyor ve en risksiz renklerden biri. Her kadının gardırobunda mutlaka kırmızı bir abiye olmalı. Abartısız bir abiye istiyorsanız üst kısmı dantelli, etekleri tüllü modellere bakabilirsiniz. Boyunuz uzunsa yerlere kadar uzanan bir abiye satın alabilirsiniz.

2Üst Kısmı Çiçekli, Yeşil Abiye

Bahar ve yaz aylarında katılacağınız etkinliklerde, davetlerde mevsime uygun giyinmek istiyorsanız, canlı renklerden hoşlanıyorsanız üst kısmı çiçekli, yeşil bir elbise satın alabilirsiniz. Boyunuz uzunsa ya da uzun elbiselerden hoşlanıyorsanız uzun elbiselere de bakabilirsiniz. Yırtmaçlı elbiseler gece katılacağınız davetler için uygun olabilir. Yırtmaçlı bir elbise giyecekseniz elbise uzun olmalı. Kısa, yırtmaçlı elbiselerle pek rahat edemeyeceğinizi hesaba katmalısınız.

Mutlaka incele:  Gece Elbiseleri 2018 Modelleri

3Düşük Omuzlu, Balık Model Elbise

Düşük omuzlu elbiseler davetler için çok uygundur. Özellikle kokteyl gibi davetlerde bu elbiseler tercih edilebilir. Kokteyle katılacaksanız fazla abartılı elbiseler giymemeniz daha doğru olacaktır. Bu görseldeki gibi sade elbiselere bakabilirsiniz. Balık model elbiseler de katılacağınız davetlerde dikkatleri üzerinize toplayacaktır. Eğer düzgün bir fiziğiniz yoksa balık model elbiseler sizin için uygun olmayabilir. Balık elbise yerine biraz daha rahat ve düz elbiseler satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Midi Boy Abiye Elbise Modelleri

4Pembe Kısa Abiye Elbise

Davetlerde illa uzun abiye giymelisiniz diye bir kural yok. Kısa abiye elbiseler de her türlü davet için uygundur. Boyunuz uzun değilse ve bu yüzden uzun abiyeler giymek istemiyorsanız fiziğinize ve zevkinize uygun bir kısa abiye bulabilirsiniz. Pembe renkten hoşlanıyorsanız bu görseldeki gibi koyu pembe bir elbise giyebilirsiniz.

Midi Boy Abiye Elbise Modelleri

Midi boy elbiseler de çok kısa elbiselerden hoşlanmayanlar için iyi bir seçenektir. En güzel midi boy abiyeler için Midi Boy Abiye Elbise Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!