En Güzel 23 Nisan Kostümleri

Birbirinden güzel 23 nisan fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

203

23 Nisan gösterilerinin en renkli taraflarından biri de tartışmasız kostümlerdir. Renk renk ve çeşit çeşit olan bu kostümleri hazırlamakta oldukça heyecanlı bir süreç. Kız ve erkek çocuklara özel ayrı ayrı üretilen bu kostümlerin her geçen gün pazarı da büyüyor. Birçok firma bu konuda koleksiyonlar çıkartırken, çeşitli butik mağazalarda açılmakta. Çizgi film kahramanlarından masal kahramanlarına kadar çk çeşitli kostümler hazırlamak mümkün. Sizin için örnek alabileceğiniz 23 Nisan kostümleri derledik;

Mutlaka incele:  En Güzel 23 Nisan Cam Süsleme Örnekleri

 

1Kim Arı Maya gibi olmak istemez ki!

Yıllardan beri kızların en çok sevdiği karakterlerden biri olan arı maya kostüm için de iyi bir seçenek olacaktır. Şirin mi şirin kız çocuklarına olan ilgiyi daha da arttıracaktır. Eğer bir de arı maya kostümü ile alakalı bir gösteri varsa diğer çocuklar bu kostümü oldukça kıskanabilir.

223 Nisan Kostümleri Geri Dönüşümle de Yapılabilir;

Büyük bir harcama yapmak istemiyor hem de çocuğunuza güzel bir bilinç kazandırmak istiyorsanız bu seçenek sizin için oldukça iyi olabilir. Her türlü geri donüşüm malzemesinden hazırlayabileceğiniz bu kostümlerin sınırı sadece sizin hayal gücünüz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel 23 Nisan Etkinlikleri

3Her çocuk bir süper kahramandır.

Çocukların süper kahraman sevdası hiç bir zaman azalmaz. Onları gibi uçmak, dövüşmek ve büyük güçlere sahip olmak isterler. Hatta belki de dünyayı kurtarmak. İşte onlara bu imkanı vermek için harika bir gün. Diledikleri süper kahramanın kostümünü ister alın isterseniz de kendi imkanlarınızla evde beraber yapın.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel 23 Nisan Etkinlikleri

4Jack Sparrow olmak isyenlere özel

Korsanlar her zaman ilgi çekicidir. Gerek bandanaları olsun gerekse ellerinde bulunan kancalar olsun her çocuğun dikkatini çeker. Böyle bir kostüm hazırlayarak veya alarak diğer çocuklardan ayırabilirsiniz.

5Bütün tören boyunca gözler prensesin üzerinde olacak

Bütün kızların en büyük hayali birer prenses olmaktır. İzledikleri çizgi filmler, dinledikleri ve okudukları bütün masallar bu mit üzerine kuruludur. Bundan dolayı prenses olmak her zaman heyecan vericidir. İşte böyle özel bir günde kızların en çok istediği kostümler arasında prenses kostümleri bulunur.

6Kahraman Şövalyeleri de Unutmak Olmaz!

Daha örnek veremediğimiz onlarca seçenek sadece sizlerin hayal gücüne bağlı. Çocuklarınızı dilediği gibi hazırlanabileceği bir bayram bekliyor. Dilerseniz buradan 23 Nisan etkinlikleri ile alakalı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!