Özel Günlere Abiye Ceket Modelleri

1792

Özel günlerde abiye ceket modelleri ile şık elbiselerinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Özellikle serin günlerde şık bir davete katılırken bu ceketler ile harika kombinler yapabilirsiniz.

En Şık Abiye Ceket Modelleri

Abiye ceket dendiğinde ilk olarak klasik ceketler akla gelse de bu ceket modelleri oldukça zengin. Giyeceğiniz abiye elbiseye uygun harika ceketler bulabilir ve stilinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. İşte özel günleriniz için ilham alabileceğiniz birbirinden güzel abiye ceket modelleri

Mutlaka incele:  Balık Elbise Modelleri Kimlere Yakışır? En Güzel Balık Elbise Modelleri

1Siyah abiye ceket modelleri

Her kadını dolabında siyah bir elbise bulunmalı. Acil yapılan kombinler için bu olmazsa olmaz bir kural. Bunun yanında her kadının dolabında siyah bir abiye ceket de mutlaka olmalı. Bu tür kilit parçalarla en iyi kombinlere zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Siyah ceketler hemen her elbise ile uyum sağlayacaktır.

2Pullu abiye ceket modelleri

Son zamanlarda pullu kıyafetler oldukça popüler. Parlak pullar kıyafetlere bambaşka bir hava kazandırıyor. Siz de abiye ceketlerinizi pullu modellerden tercih edebilirsiniz. Düğün, nikah gibi organinzasyonlarda, kokteyl partilerinde ya da doğum günü partilerinde şık elbiseleriniz ya da farklı kombinlerinizle pullu abiye ceketler giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Siyah Elbise Kombinleri - Siyah Elbise Nasıl Kombinlenir?

3Abiye ceket ve etek takımı

Eski zamanlardan günümüze gelen moda trendlerinden biri olan abiye ceket ve etekler son zamanlarda yine popüler. Bu takımları iş yerinizde giyebileceğiniz gibi özel günlerde de tercih edebilirsiniz. Abiye ceket modelleri bir de abiye eteklerle birleştiğinde harika kombinler oluşturabiliyor. Renkli ve desenli modellerle şık görünebilirsiniz.

4Parlak detaylı abiye ceketler

Gösterişli olmayan, sade kombinler yapmak istiyorsanız küçük detaylara sahip abiye ceketleri tercih edebilirsiniz. Bunun en güzel yolu da yaka kısmında zımba ya da payet gibi detayları bulunan ceketleri tercih etmektir. Bu tür ceketleri hem gösterişli hem de sade elbiselerle birlikte giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Günlük Kadife Elbise Modelleri 2017 Trendleri

5Desenli ceketler

Sade bir kombine tek bir parça ile hareket getirmek istiyorsanız kesinlikle desenli bir abiye ceket tercih etmelisiniz. Dantel detaylı, renkli, desenli, leopar desenli gibi farklı ceket modelleri bunun için en ideal modeller.

Şık abiye kombinler

Özel günlerde şık olmak için abiye kombinler yapabilirsiniz. Ceket fikirlerinin yanı sıra elbise konusunda da fikir almak için Yeni Abiye Modelleri 2017 Koleksiyonları ve Trendleri adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

abiye-ceket-modelleri-6 abiye-ceket-modelleri-7 abiye-ceket-modelleri-8

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!