Abiye Kıyafet Modelleri ve Fiyatları

En güzel abiye giyim fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere göz atın!

3005

Abiye kıyafetler her kadının kurtarıcılarıdır. Özel günlerde, davetlerde birbirinden şık abiyeler ortamda adeta sessiz bir yarış yaparlar. Önemli günlerde giymek üzere kendinize abiye kıyafet satın alabilirsiniz. Abiye kıyafet modelleri ve fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için yazımızın devamını okumalısınız.

En Güzel Abiye Kıyafet Modelleri

Tasarımcılar her sene yeni abiye kıyafet modelleri tasarlıyorlar. Siz de özel günlerde giymek için şık abiyeler arıyorsanız abiye elbiseler 2017 tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Pronovias Abiye Modelleri 2017 Trendleri

1Göğüs Detaylı Saks Mavi Elbise

Saks mavisi, abiye elbiselerde en çok kullanılan renklerden biri ve hiç şüphesiz abiyelere çok yakışıyor. Abartısız, şık bir elbise arıyorsanız bu tarz uzun, göğüs kısmında zarif detaylar olan bir elbise tercih edebilirsiniz.

2Mor Kalp Straplez Elbise

Straplez abiyelerden hoşlanıyorsanız kalp straplez, mor, eteği tüllü bu elbise iyi bir seçim olabilir. Böyle bir elbise tercih edecekseniz elbisenin tam fiziğinize göre dikilmiş olması gerekir. Aksi takdirde gece boyu elbisenizi düzeltmek zorunda kalabilirsiniz. Elbisenin eteği de yerlerde sürüklenmemeli tam yere sıfır olarak ayarlanmalı.

Mutlaka incele:  Düğünde Gelinin Kız Kardeşi Ne Giymeli?

3Payetli Abiye Elbise

Biraz daha gösterişli bir abiye elbise arıyorsanız payetli elbiseler sizin için ideal olabilir. Üzerinde payetler olan bu elbise özellikle otelde yapılacak davetler için uygundur. Payetli bir elbise giyecekseniz payetlerin renginin koyu olması çok daha şık duracaktır. Payetli elbiseyle birlikte sade takılar kullanmanızı öneriyoruz. Payetli elbiseler abiye elbise modelleri 2017 tasarımları arasında da sık sık göze çarpıyor.

Mutlaka incele:  Leopar Elbise Modelleri 2017 Trendleri

4Kısa, Tüllü Abiye Elbise

Eğer boyunuz kısaysa uzun elbiseler size pek yakışmayacaktır. Uzun elbiseler giymek yerine kısa bir abiye elbise giyebilirsiniz. Saks mavisi, tüllü bu şık elbise her ortamda şık görünmenize yetecek.

5Abiye Elbiseler Tesettür

Tesettürlüyseniz, tesettürlü kadınlar için tasarlanmış birbirinden şık abiye elbiseler içinden kendinize uygun bir elbise bulabilirsiniz. Bu görseldeki gibi pudra rengi ve dantelli bir abiye giyebilirsiniz. Biraz daha gösterişli elbiseler arıyorsanız moda evlerine bakabilirsiniz. Abiye elbise modelleri ve fiyatları değişiklik gösteriyor. Moda evleriyle görüşerek net bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Düğün İçin Abiye Modelleri

Bir düğüne davetliyseniz ve düğüne giderken giymek için şık bir abiye elbise arıyorsanız Düğün İçin Abiye Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!