Abiye Üstü Saç Modelleri

Birbirinden güzel saç modelleri fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2570

Abiyeler özel günlerin vazgeçilmez elbiseleridir. Abiye çok güzel olsa da abiyeyi asıl gösteren tercih ettiğiniz saç modelidir. Abiye üstü saç modelleri arasından size ve abiyenize en uygun modeli seçebilirsiniz.

En Güzel Abiye Üstü Saç Modelleri

Abiye üstü saç modelleri elbisenizle uyumlu olmalıdır. Giydiğini elbiseye göre saç modeliniz değişik olabilir. Bu nedenle giyeceğiniz abiyeye karar vermeden saç model bakmaya başlamayın. Birkaç model arasında kalırsanız kuaförünüz de hangi saçın abiyenize uygun olduğunu size söyleyecektir.

Mutlaka incele:  Bukleli Saç Modelleri

1Dağınık Topuz Modeli

Dağınık topuz, abiyelerde en çok tercih edilen modellerden biridir. Dağınık topuzun pek çok çeşidi var. Bu sayede de dağınık topuzlar birbirinin aynısı görünmüyor. Saçlarınız uzunsa dağınık topuz yaptırabilirsiniz. Örgülü dağınık topuzlar da abiyelerle şık duruyor. İsterseniz örgülü bir model de yaptırabilirsiniz.

2Örgülü Salık Abiye Saç Modeli

Örgülü, salık saç modelleri abiyelerde şık duruyor. Abiye saç modelleri maşa ile de sıkça yapılıyor. İsterseniz saçlarınıza maşa yaptırıp üstüne taç gibi bir örgü de yaptırabilirsiniz. Bu saç modelini birçok abiye için tercih edebilirsiniz. Eğer ombreli saçlarınız varsa maşalı saçlar size çok yakışacaktır.

Mutlaka incele:  Yuvarlak Yüze Saç Modelleri

3Abiye Topuz Modelleri

Abiye giyenlerin en çok tercih ettiği modellerden biri topuzlardır. Görkemli ve şık göründükleri için abiyelerin vazgeçilmez saç modellerindendir. Topuz denilince aklınıza birçok farklı topuz modeli gelecektir. Topuz modelleri gerçekten kafa karıştıracak kadar fazla. Her zevke hitap edecek topuz modeli var. Saçınıza şık bir topuz yaptırabilirsiniz. İsterseniz sıkı isterseniz de gevşek bir topuz tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Saç Yapım Modelleri İle Fark Yaratın

4Abiye At Kuyruğu Modelleri

At kuyruğu günlük hayatta en çok tercih edilen modellerdendir. Günlük hayatta tercih edilmesinin nedeni pratikliğidir. Abiyelerde de at kuyruğu kullanılıyor ancak elbette günlük at kuyrukları gibi yapılmıyor. Abiyelerde yapılan at kuyrukları biraz resmi duruyor. Derli toplu saçları tercih edenler at kuyruğu modellerine göz atabilirler. Abiye at kuyruğu için de pek çok model var. Hem spor hem de gösterişli at kuyruğu modelleri bulunuyor.

Abiye Saç Modelleri İçin En Güzel Öneriler

Abiye saç modeli olarak yaptırabileceğiniz pek çok saç var. Eğer nasıl bir model yaptıracağınıza karar veremiyorsanız sizin için hazırladığımız Abiye Saç Modelleri İçin En Güzel Öneriler isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!