En Güzel Abiye Yatak Örtüsü Takımları ve Modelleri

2275

Çeyizlik yatak örtülerinin birçok çeşidi var. Hem kumaş, hem dikim stili olarak çok fazla sayıda model var. Bunlardan biri de abiye yatak örtüsü ve bu örtüler gelin adayları tarafından çok seviliyor.

Muhteşem Abiye Yatak Örtüsü Modelleri

Abiye yatak örtüsü modelleri özellikle özel günlerde ve çeyiz serilirken tercih ediliyor. Bu örtüleri mobilyalarınızla kombinleyerek göz alıcı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Kabarık Yatak Örtüleri Modelleri

1Beyaz Boncuklu Yatak Örtüsü

Yatak odanızı daha ferah ve geniş gösterecek bir tüyoya ihtiyacınız varsa beyaz renk abiye yatak örtüsü kullanabilirsiniz. Abiye örtünüzde beyaz renk tercih edecekseniz boncuklu modellere bakmanızı öneriyoruz. Ancak bu yatak örtülerinin kuru temizlemede temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde boncukları kopabilir ve yıpranmış bir görüntü ortaya çıkabilir.

2Bej Renk Abiye Yatak Örtüsü

Bej renk yatak odaları için çok sık kullanılan bir renk olmasa da çok uygun bir renktir. Özellikle saten ve desenli bir yatak örtüsü, çok koyu mobilyalar hariç bütün mobilyalarda çok şık duracaktır. Abiye tarzdaki bu yatak örtüleri, yatak odanızın çok daha göz alıcı görünmesini sağlayacaktır. Dantelli tüller de bu yatak örtüsüyle çok güzel yakışacaktır.

Mutlaka incele:  En Güzel Cibinlik Modelleri

3Beyaz Çiçekli Abiye Yatak Örtüsü

Beyaz, güllü yatak örtüleri özellikle düğünden sonrası için çok uygundur. Gelinliğe benzeyen bu yatak örtüsü yeni evlenen çiftlerin yatak odalarına çok yakışacaktır. Bu güzel yatak örtüsünü saten perdelerle ve şık bir tülle çok daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

4Pudra Renk Yatak Örtüsü

Pudra renk, yumuşak duruşu sayesinde size sakinlik verirken yatak odanızı da güzelleştirir. Bu renk bir yatak örtüsü bütün mobilya renkleriyle de uyumlu olacaktır ancak eğer mobilyalarınız koyu renkteyse açık pudra rengi abiye yatak örtüsü kullanmanızı tavsiye ederiz. Perdelerinizde pudra, tülünüzde beyaz renk kullanarak güzel bir kombin yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Çeyizlik Mutfak Eşyaları Nelerdir? Çeyizlik Mutfak Araç Gereçleri Listesi

5Siyah ve Kadife Abiye Yatak Örtüsü

Yatak odanızda farklılık yaratmak için siyah rengin asilliğinden yararlanabilirsiniz. Kadife kumaş ise daha şık bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır.

6İşlemeli Abiye Yatak Örtüsü Modelleri

Dantel işlemeli ev tekstil ürünlerini sevmiyor ama gösterişten de ödün vermek istemiyorsanız görseldeki gibi örtüleri tercih edebilirsiniz.

7Fırfırlı Yatak Örtüleri

Yeni evlenen gelin adayları etekleri gelinliği andıran bu kabarık modeli tercih eder ve genelde seçimlerini beyaz ve ekru renkten yana kullanır. Siz fark yaratmak istiyorsanız mor gibi iddialı renkleri kullanabilirsiniz.

Gelin Yatak Örtüsü ve Perdeli Modelleri

Gelin yatak örtüleriyle perdelerini uyumlu bir hale getirdiğinizde mobilyalarınızın da etkisiyle beraber çok şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Eğer perdeli yatak örtüsü modelleriyle ilgili fikir edinmek istiyorsanız Gelin Yatak Örtüsü Takımları ve Perdeli Modelleri isimli yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!