Açık Gelin Saçı Modelleri

1738

Düğün öncesi hazırlıklarda kadınların en çok zorlandığı durumlardan biri, saç modeli seçimindeki kararsızlık olabilir. Çoğunlukla, gelin adaylarının büyük bir kısmının yöneldiği saç tipi topuz modelleridir. Fakat, gereken şıklığı ve güzel görünümü açık gelin saçı modelleri de verebilir.

En Güzel Açık Gelin Saçı Modelleri

Gelin saç modeli seçiminde düğün konsepti önemli rol oynar. Düğün konseptine uygun saç modeli tercih etmek sizi göz alıcı bir gelin yapacaktır.

Mutlaka incele:  Sünnet Annesi Saç Modelleri İçin Fikirler

1Gelin Saç Modeline Karar Verirken…

Eğer konsept bir düğününüz olacak ise konsepte uygun gelinlik tasarımın seçilmesinden sonra saç modelinize karar vermeniz gerekir. Öncelikli olarak gelinlik seçmelisiniz. Eğer açık gelin saçı modelleri ile uyumlu bir gelinlik seçtiyseniz, bu yazımızda derlediğimiz en güzel açık gelin saçı modelleri size fikir verebilir.

3Açık Gelin Saçı Modelleri

“Klasik gelin saç modelleri arasında tercih edilen topuz modelini istemiyorum bana farklı bir şeyler lazım” diyorsanız, açık gelin saçı modelleri kesinlikle size göre. Hafif dalgalı bukleler hayatınızın en özel gününe eşlik edecek, şıklığınıza şıklık katacak.

4Aksesuar

Doğallığın yanı sıra sadeliği ön plana çıkaran açık gelin saçı modelleri farklı aksesuarlarla süslenebiliyor. Tamamen sade olmak istemeyen, zarif aksesuarlarla gelin saçınıza hareket katmak istiyorsanız bu örnek size fikir verebilir.

6Dalgalı Olması Şart Değil!

Açık gelin saçı modelleri dalgalı olmak zorunda değil. Düz ve uzun saçlar da sizi göz alıcı bir gelin yapmaya hazır.

7Hatta Saçlarınızın Uzun Olması Gerekmiyor

Saçlarınızın dalgalı olmasının gerekmediği gibi, uzun saçlara sahip olmanız da gerekmiyor. Kısa ve uçları hafif bukleli saç modeli ile harika bir gelin olabilirsiniz. Daha fazla açık gelin saç modelleri incelemek istiyorsanız yazımıza devam edebilirsiniz.

Doğallığınızı Sevin

Kolaylığı, pratikliği, zaman kaybından kurtuluşu ve doğallığı tercih ediyorsanız, aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz açık gelin saç modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca son olarak, harika bir gelin saçı yaptırdınız, düğüne hazırsınız, peki ya düğün fotoğraflarınızın nasıl olmasına karar verdiniz mi? Bu konu ile ilgili olarak fikir verdiğimiz Düğün Fotoğrafları İçin En İyi Fikirler başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!