Acısız Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Güzellik sırları ve püf noktaları için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

314

İstenmeyen tüylerden kurtulmak her kadının hayalidir. Sadece kadınlar değil bazen erkekler de tüylerinden kurtulmak için farklı epilasyon yöntemleri kullanırlar. Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en iyi yollarından biridir. Acısız lazer epilasyon yaptırmayı herkes ister. Eğer siz de acısız lazer epilasyon hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

Faydalı Acısız Lazer Epilasyon Bilgileri

Lazer epilasyon biraz acılı bir işlemdir. Bu nedenle herkes acısız lazer epilasyon yaptırmak ister. Eğer sizin de hayaliniz acı çekmeden lazer epilasyon yaptırmaksa yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Saç Maşa Modelleri Nasıl Yapılır?

1Acısız Lazer Epilasyon Var Mı?

Tamamen acısız bir lazer epilasyon yöntemi ne yazık ki henüz yok ancak acının çok az hissedildiği lazer epilasyon yöntemleri var. Buz lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bu epilasyon yöntemi ortalama 35 dakika sürüyor. 4-6 seansta tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Tüyleriniz kalın ve sertse seanslar biraz daha fazla olabilir.

2Acısız Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Lazer epilasyonun yöntemi kadar acısız lazer epilasyon aleti de önemli. Her lazer epilasyon için farklı aletler kullanılır. Acısız lazer epilasyon için Buz Lazer ve Ütüleme Lazer Epilasyon gibi yöntemler kullanılıyor. Soprano markası genellikle acısız lazer epilasyon cihazları üretiyor.

Mutlaka incele:  En Güzel Makyaj Markaları Listesi

3Lazer Epilasyonda Son Teknoloji 2017

Lazer epilasyon yöntemleri her sene gelişiyor. Farklı cihazlar ve farklı yöntemler keşfediliyor. 2017 yılının en çok kullanılan lazer epilasyon yöntemleri Buz Lazer ve Ütüleme Lazer Epilasyon yöntemleri. Her güzellik merkezi farklı cihazlar kullanabilir. Lazer epilasyon yaptırmaya gitmeden önce ütüleme lazer epilasyon yaptıranların yorumları hakkında fikir alabilirsiniz. Aklınızda farklı lazer epilasyon yöntemleri varsa bu konularla ilgili de kısa bir araştırma yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İğneli Epilasyon Nedir? İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

4Acısız Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları güzellik merkezine, kullanılan yöntemlere, cihazlara ve epilasyon yapacak kişilerin deneyimine göre değişiyor. Bazı merkezlerde 2000 TL’ye lazer epilasyon yaptırmak mümkünken bazı merkezlerde 10000 TL’ye dahi lazer epilasyon yapılabiliyor. Net bir fiyat almak istiyorsanız lazer epilasyon yaptırmayı düşündüğünüz güzellik merkezine giderek yüz yüze görüşebilirsiniz.

İğneli Epilasyon Nedir? 

İğneli epilasyon, acılı bir epilasyon yöntemi olsa da kesin sonuç verir ve çabuk sonuç alınır. İğneli epilasyonla ilgili bilgi almak için İğneli Epilasyon Nedir? İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır? isimli yazımızı okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!