Adana Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

En iyi Adana düğün organizasyon fikirleri için yazımızın sonundaki galeriye ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1120

Adana’da yaşayan çiftler dış mekan konusunda çok şanslı. Adana’da gerçekten çok güzel mekanlar var. Adana dış mekan fotoğraf çekimi yerleri hakkında bilginiz yoksa sizin için bu mekanlarla ilgili ayrıntılı bilgi topladık.

Adana Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

Adana dış mekan fotoğraf çekimi yerleri seçerken hava şartlarını da göz önünde bulundurmayı unutmayın. Eğer kışın çekim yapacaksanız dış mekan çekimlerini pek önermiyoruz. Yağışlı havalarda gelinliğiniz kirlenebilir ya da yağış yokken birden yağış başlayabilir. Bu ihtimali mutlaka hesaplayın.

Mutlaka incele:  Adana Bando Takımı Kiralama Fiyatları

1Seyhan Baraj Gölü

Adana’da yaşayan herkes Seyhan Baraj Gölü’nü iyi bilir. Eğer göl kenarında romantik bir çekim yapmak istiyorsanız burayı tercih edebilirsiniz. Seyhan Baraj Gölü’nün çevresinde çok güzel kareler çekebilirsiniz.

2Ayçiçek Tarlaları

Adana’da Çukurova Üniversitesi’nin çevresinde ayçiçeği tarlaları var. Bu tarlalarda çok güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz. Haziran ayından sonra buralarda çekim yapamazsınız ancak Haziran ayından önce çok güzel kareler çekebilirsiniz. Bu çekimler sırasında renkli balonlar, şemsiyeler kullanarak fotoğraflarınızı daha çok renklendirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mersin Düğünleri Nasıl Olur? Neler Yapılır?

3Zübeyde Hanım Parkı

Dış mekan çekimi denildiğinde aklınıza doğayla iç içe, bol yeşilli bir çekim yapmak geliyorsa size Zübeyde Hanım Parkı’nı tavsiye ediyoruz. Sonbahar aylarında da sararmış yapraklarla bezenmiş ağaçların yanında çok romantik fotoğraflar çekebilirsiniz. Burada kış aylarında fotoğraf da çekebilirsiniz ancak soğuğu ve mevsim şartlarının zorluklarını da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

4Varda Köprüsü Adana Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

Varda Köprüsü’nün tarihi 104 yıl öncesine kadar dayanıyor. Bu tarihi köprü ve etrafındaki doğa manzarası ile çok güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz. Tarihi yerleri seviyorsanız, tarihle doğanın buluştuğu bu güzel yerde çok romantik fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Adana Düğün Mekanları Listesi

Adana Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Adana’da düğün fotoğrafları çektirmek istiyorsanız önceden bir fiyat araştırması yapmanız sizin için faydalı olur. Düğün fotoğrafı çekiminizin gününü belirlemeden fotoğrafçınızı netleştirmeyin. Son dakikada aksilikler çıkmasını istemezsiniz. Düğün gününüz ve düğün fotoğrafınızı çektireceğiniz gün belli olduktan sonra beraber çalışmak istediğiniz fotoğrafçıyla görüşüp, mekan ve zaman ayarlaması yapabilirsiniz. Adana düğün fotoğrafçısı fiyatlarıyla ilgili bilgi edinmek için Adana Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları isimli yazımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!