Anadolu Yakası Düğün Orkestrası Fiyatları

277

İslami bir düğün yapmayacaksanız düğün için en önemli şey orkestradır. Hemen hemen bütün salonların kendi orkestraları olsa da çoğu çift bunu bir risk olarak görüyor ve kendi orkestralarını kendileri ayarlamak istiyor. Anadolu yakasında düğün yapacaksanız Anadolu yakası düğün orkestrası fiyatları hakkında araştırma yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Anadolu Yakası Düğün Orkestrası Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Anadolu yakası düğün orkestrası fiyatları düğününüzü yapacağınız yere, orkestradan beklentilerinize, düğününüzün tarihine göre değişebilir. Ortalama Anadolu yakası düğün orkestrası fiyatları 1000-2000 tl’den başlıyor. Orkestradan orkestraya da farklar olabilir..

Mutlaka incele:  Ankara Baskılı Balon Fiyatları

1Orkestra Musicall

Orkestra Musicall düğün konusunda oldukça deneyimli. Sadece düğünlerde değil birçok etkinlikte sahne alıyorlar. Orkestra Musicall’ın geniş bir repertuarı var. Gece boyunca birbirinden güzel şarkıları sizin için seslendirecek olan bu orkestra gecenin unutulmazları arasında olacak.

2Grup Tria

Grup Tria, düğünler için ideal orkestralarından biri. Orkestra için aradığınız her şeyi Grup Tria’da bulabilirsiniz. Grup Tria’nin verdiği hizmetler arasında Davul Show, Balkan Bandosu gibi özel etkinlikler de var. Ayrıca DJ performansı hizmeti de sunuyorlar. 2 kişiden başlayıp 11 kişiye kadar çıkabilen geniş bir ekipleri var. Dilerseniz 2 kişilik dilerseniz de 11 kişilik ekibi seçerek güzell bir gece geçirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Malzemeleri Listesi Nelerden Oluşur?

3Koray Orkestrası

Koray Orkestrası’nın muhteşem bir repertuarı var. Yetenekli solist ve müzisyen kadrosu ile yabancı & Türkçe pop, Latin, salsa, samba, tango, vals gibi birbirinden farklı müzikle düğününüzü renklendirecek. Size ve misafirlerinize unutamayacağınız saatler yaşatacaklarından emin olabilirsiniz.

4Sam Müzik Orkestrası

Sam Müzik Orkestrası, ödüllü müzisyenlere sahip. Yılların tecrübesine sahip orkestrası ve oldukça geniş repertuarıyla düğün gecenizde eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. Nostaljik eserlerden günümüz parçalarına kadar birçok tarzda şarkıyla güzel saatler geçireceksiniz. Geniş kadrosuyla hizmet veren Sam Müzik Orkestrası kulaklarınızın pasını silmeyi garantiliyor.

Mutlaka incele:  Düğün Çorbası Tarifi ve Önerileri

Düğün Orkestrası Seçimi Nasıl Yapılır?

Anadolu Yakası Düğün orkestrası fiyatları uygun olması bütçeniz için önemlidir ancak en önemli şeyler düğün orkestranızın kalitesi, size sunduğu olanaklar, ekibinin yetkinliği, repertuarının genişliğidir. Orkestranızı seçerken dikkat etmeniz gerekenleri Düğün Orkestrası Seçimi Nasıl Yapılır? isimli yazımızdan öğrenebilirsiniz. Bu yazıyı okumanız düğün orkestranızı seçerken size çok yardımcı olacaktır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!