En Güzel Anna Kostümü Önerileri

En güzel kostüm fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1575

Anna, Karlar Ülkesi filminin sevimli kahramanıdır. Bu güzel prenses, cesareti ve sevgi dolu karakteriyle herkesin gönlüne taht kurdu. Karlar Ülkesi seyreden her kız çocuğu Anna’nın kostümlerini, aksesuarlarını ilgiyle takip eder hale geldi. Çocuğunuz için Anna kostümü dikebilir, kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Anna kostümüyle onun ne kadar mutlu olduğunu görmek tüm bu telaşınıza değecektir.

Birbirinden Güzel Anna Kostümü Örnekleri

Anna, sevilen bir animasyon karakteri olduğu için Anna kostümü internette kolayca bulunabiliyor. Eğer Anna kostümüne ihtiyacınız varsa internetten kiralayabilir, kostüm dikimini öğrenebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel 2 Yaş Doğum Günü Süsleri Fikirleri

1Anna Yeşil Etekli Kostüm

Anna’nın pek çok kostümü var. En sevilenlerden biri de bu yeşil etekli, üst kısmı siyah, desenli elbise. Bu elbiseyi çocuğunuzun doğum günü için ya da özel bir günde giymesi için kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Kumaş satıcılarından bu renklerde kumaş bularak çocuğunuzun ölçülerine göre Anna kostümü dikimi de yapabilirsiniz.

2Mavi Anna Kostümü

Mavi, Anna’nın favori renklerinden birisi diyebiliriz. Bu açık mavi, tüllerle süslenmiş elbise çocuğunuzun en sevdiği elbiselerinden biri olacaktır. Elbisenin altına, bu elbiseyle uyumlu açık mavi ya da beyaz ayakkabılar satın alabilirsiniz.

3Karlar Ülkesi Anna Kostümleri

Anna kostümü fiyatları, kostümün gerçekle benzerliğine, kumaşına, kumaşının kalitesine göre değişiyor. İnternet üzerinden uygun fiyatlara kostüm satın almanız mümkün. Eğer yurt dışından alışveriş yapmaya sıcak bakıyorsanız Ali Express gibi sitelerden de kostüm satın alabilirsiniz. Yurt dışından kostümün gelmesi biraz uzun sürecektir. Doğum gününe az bir zaman kaldıysa farklı alternatifler düşünmelisiniz.

Mutlaka incele:  Parti Organizasyon Fikirleri

4Anna Kostümü Kiralama

Anna kostümüne ihtiyacınız varsa kostümü satın almanıza gerek yok. Kostüm kiralayan yerlerden bulabilirsiniz. Anna kostümlerine talep yoğun olduğu için bu tarz bir kostümü bulmak zor olmayacaktır. Sadece kostümcüler arasında kumaş, kalite ve fiyat farkı olabilir. Her şeyin çocuğunuzun hayal ettiği gibi olması için bulabildiğiniz en kaliteli kostümü kiralamanızı öneriyoruz. Anna Elsa kostüm kiralayacaksanız kostüme uygun ayakkabılar satın almalısınız.

5Büyükler İçin Anna Kostümleri

Anna kostümlerini sadece çocuklar giyecek diye bir kural tabii ki yok. Eğer siz de Anna’yı seviyorsanız ve bir kostüm partisine katılacaksanız Anna kostümlerine bakabilirsiniz. Büyükler için de çok fazla kostüm dikiliyor. Son yılların fenomeni haline gelmiş bir karakter olduğu için büyükler de kostüm bulmakta sıkıntı çekmeyecektir. Anna’nın filmde giydiği ayakkabıların benzerini bulabilirseniz kusursuz görünebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Çocuğun Doğum Gününde Ne Yapabilirim? Çocuk Doğum Günü Temaları

6Kabarık Etekli Anna Kostümleri

Anna bir prenses ve her prenses gibi o da gösterişli elbiseler giyiyor. Kabarık etekli bir elbise tam da Anna’nın tarzı. Onun renkli dünyasını yansıtan bu şık elbise çocuğunuza da çok yakışacaktır. Böyle bir kostümü, kostüm kiralayan şirketlerden kolayca bulabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Pamuk Prenses Kostümü Örnekleri

Anna, son yılların favori prenseslerinden biri olsa da asla unutulmayacak başka bir prenses var; Pamuk Prenses. Bir kostüm partisi için Pamuk Prenses olmak istiyorsanız Birbirinden Güzel Pamuk Prenses Kostümü Örnekleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!