Antalya Düğün Salonları Listesi

En iyi Antalya düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki galerimize ve sayfanın sonundaki diğer içeriklerimize mutlaka göz atın!

449

Düğün hazırlıklarının önemli aşamalarından biri de size uygun bir düğün salonu bulmaktır. Düğün salonunun size sundukları, düğününüz için oldukça önemlidir.  Antalya düğün salonları arasından size en uygun salonu bulabilmeniz için yazdığımız bu yazının karar vermenize yardımcı olmasını ümit ediyoruz.

Antalya Düğün Salonları Listesi

Antalya oldukça büyük bir şehir. Bu şehirde düğün salonu bulma konusu sizi biraz zorlayabilir. Özellikle akrabalarınız farklı ilçelerde oturuyorsa ortada bir salon bulmanız önemli. Antalya düğün salonları arasından lokasyon olarak size en uygununu seçmeniz, düğün günü işinize yarayacaktır.

Mutlaka incele:  Antalya Kına Gecesi Mekanları

1Namlı Antalya Düğün Salonları

Namlı Düğün Salonu’nun sektörde 25 yıllık bir deneyimi var. Biri 110, diğeri 400 kişi kapasiteli 2 salona sahip. 1100 kişilik salon düğünler için oldukça uygun. 400 kişilik salonda ise kına gecenizi yapabilirsiniz. Antalya’nın 3. ve en büyük kapasiteli salonu olarak açılan Namlı Düğün Salonu, bütçeye uygun kampanyalarıyla da çiftlerin sıkça tercih ettiği salonlardan.

Adres:  Cumhuriyet Mahallesi, Eski Sanayi Sitesi, 703.Sokak No:43 Muratpaşa / ANTALYA

Telefon: 0242 345 19 05

2Poyraz Antalya Düğün Salonları

Poyraz Düğün Salonları’nın bünyesinde toplam 1000 kişi kapasiteli 2 salon bulunuyor. Klima, havalandırma, jeneratör, sis makinesi, ritmik ışıklandırma ve lazer sistemi, sinevizyon gibi teknik özelliklere sahip. Ayrıca düğüne gelemeyen akrabalarınızın düğününüzü izleyebilmesi için canlı düğün hizmeti de bulunuyor.

Mutlaka incele:  Antalya Profesyonel Makyaj Fiyatları

Adres:  Sütçüler Cad. Düden Şelalesi Yolu Üzeri (Kapalı Pazar Yanı) Kepez/ ANTALYA

Telefon: 0242 361 10 61

3Köşk Düğün Salonu

Köşk Düğün Salonu’nun 1000 kişilik kapasitesi var. Antalya’da bilinen ve tercih edilen bir mekan. Hem otantik dekorasyonu hem de merkeze yakınlığı sebebiyle ulaşımın kolay olması, sık tercih edilmesini sağlıyor. Yemekli-yemeksiz düğünler burada rahatlıkla yapılabiliyor. Ayrıca düğün organizasyonu konusunda da size destek oluyorlar.

Mutlaka incele:  Antalya Davul Zurna Ekibi Kiralama Fiyatları

Adres: Şirinyalı Mah.1514.Sok.No:31/1(Dedeman Otel Karşısı) / ANTALYA

Telefon: 0242 316 29 30

4Avrupa Düğün Salonu

Avrupa Düğün Salonu, 2013 yılında faaliyete başlamış. 1000 kişilik bir kapasiteye sahip. İnternet üzerinden 7/24 canlı olarak izlenebiliyor. Düğüne gelen misafirlerinizin çocuklarının rahatça oynayabilmesi için bir eğlence merkezi de mevcut. Bebek bakım odası, merkezi ısıtma ve soğutma, jeneratör, otopark, kafeterya gibi detaylar da düşünülmüş.

Adres: Göksu Mah. 6863 Sok.7/A-3 Blok No:7 Kepez /ANTALYA

Telefon: 0242 339 98 98

Antalya Düğün Organizasyonu Fiyatları

Antalya düğün salonları genellikle organizasyon hizmeti de veriyorlar ancak siz biraz daha farklı şeyler yapmak istiyorsanız bir organizasyon şirketiyle çalışabilirsiniz. Bunun için Antalya Düğün Organizasyonu Fiyatları isimli yazımıza mutlaka bir göz atın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!