Antalya Eğlence Mekanları için Harika Öneriler

Birbirinden güzel Antalya fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

840

Eğlence denilince akla sadece barlar ve gece kulüpleri gelse de hoşça vakit geçireceğiniz, ailenizle güzel dakikalar yaşayabileceğiniz mekanlara da gidebilirsiniz. Eğlence deyince aklınıza gelen şeyleri kısıtlamayın. Eğlenmek isteyen herkes için Antalya eğlence mekanları birbirinden farklı seçenekler sunuyor.

Antalya Eğlence Mekanları

Antalya eğlence mekanları, ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirmenizi, gündelik hayatın stresinden uzaklaşarak yepyeni şeyler keşfetmenizi sağlayabilir. Hayvanat bahçesinde gezebilir, güzel bir barda müzik dinleyebilirsiniz..

Mutlaka incele:  Side'de Gezilecek Yerler Listesi
Önceki

1. Antalya Hayvanat Bahçesi

Kedi, köpek ve kuş dışında hayvanlara sokaklarda çok fazla rastlamak mümkün değil. Yolda yürürken bir aslana, zebraya ya da pumaya denk gelmeniz imkansız. Eğer hayatınızda hiç görmediğiniz hayvanları görmek istiyor ve bu hayvanları çocuklarınıza ya da sevdiklerinize de göstermek istiyorsanız Antalya Hayvanat Bahçesi’ni tercih edebilirsiniz. Yılın 365 günü açık olan hayvanat bahçesi yazın 19:00, kışın ise 17:30’a kadar açık.

Antalya Hayvanat Bahçesi Adres:  Kepezaltı piknik sahası içerisi, 07192 Döşemealtı/Antalya

Antalya Hayvanat Bahçesi Telefon: (0242) 332 3232

Mutlaka incele:  Antalya Kahvaltı Mekanları - En İyi Antalya Kahvaltıcıları
Önceki

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!