Antalya Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

En iyi Antalya düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki galerimize ve sayfanın sonundaki diğer içeriklerimize mutlaka göz atın!

316

Fasıl, kültürümüzün en güzel parçalarından biridir. Günümüzde fasıla eskisi kadar önem verilmese de yeri bambaşkadır. İnsanlara fasılın ne olduğunu hatırlatmak ve onlara unutamayacağı anlar yaşatmak için Antalya fasıl ekibi kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Antalya Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

Antalya fasıl ekibi kiralama fiyatları birçok sebeple değişebilir. En net fiyatı çalışmayı düşündüğünüz ekiple görüşerek öğrenebilirsiniz. Ücreti ne olursa olsun fasıl ile yapacağınız bir eğlence uzun süre dillerden düşmeyecektir.

Mutlaka incele:  Antalya Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

1Fasıl Ekibi Kaç Kişiden Oluşur?

Tam anlamıyla bir fasıl ekibi kanun, ut, kemençe, keman, ney, ritm saz ve tef çalan kişilerden oluşur. Bazı fasıl grupları 3 kişiden de oluşmaktadır ancak daha çok sazla ortaya çok daha güzel bir dinleti çıkacaktır. Eğer maddi anlamda sizi çok zorlamayacaksa mümkün olduğunca kalabalık bir ekip kiralamanızı tavsiye ediyoruz.

Mutlaka incele:  Antalya Düğün Organizasyonu Fiyatları

2Fasıl Ekibi Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Fasıl ekibinizin bu konuda uzman bir ekip olmasına dikkat etmelisiniz. Nota bilen, şarkıları bilen bir ekiple çok güzel bir gün geçirebilirsiniz. Ekibin repertuarının geniş olması çok önemli. Misafirlerinizin istek parça yapabileceği bir etkinlik yapacaksanız ve ekip, kült olmuş parçaları dahi bilmiyorsa insanlar bir süre sonra sıkılabilir.

3Fasıl Ekibinin Fiyatı Neye Göre Değişir?

Eğer Antalya içinden değil de başka bir şehirden fasıl ekibi kiralayacaksanız oldukça fazla bir meblağ ödemek durumunda kalabilirsiniz. Fasıl ekibinde bulunan her bir kişi için Antalya fasıl ekibi kiralama fiyatları artacaktır. Solist istiyorsanız yine ücret artar ancak fasıl ekipleri zaten genellikle hem çalıp hem söyledikleri için ayrıca solist kiralamanız gerekmez. Bazı fasıl ekiplerinde dansçı da olur. Dansçı istiyorsanız yine fiyat artacaktır.

Mutlaka incele:  Antalya Güzellik Salonları Listesi

4Fasıl Ekibini Hangi Etkinlikler İçin Kiralayabilirim?

Fasıl ekibi birçok etkinlik için uygundur. Açılışlara, evde ve bir mekanda yapacağınız doğum günlerine, kına gecelerine, sünnet düğünlerine, bekarlığa veda partilerine, mezuniyet partilerine fasıl ekibi çağırabilirsiniz. Etkinliğin süresine göre ödeyeceğiniz ücret de artacaktır. Etkinliği buna göre düzenlemenizi öneriyoruz.

Fasıl Müzikleri Listesi

Hazırlayacağınız etkinlik öncesinde fasıl müziklerine bir göz atıp, fasıl ekibinize öneride bulunmak için Fasıl Müzikleri Listesi isimli yazımıza göz atabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!