Antalya Nişan Organizasyon Fiyatları

En iyi Antalya düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki galerimize ve sayfanın sonundaki diğer içeriklerimize mutlaka göz atın!

1018

Evliliğe giden yolda ilk adımlardan birini atacaksanız ve nişanınızı Antalya’da yapacaksanız, Antalya nişan organizasyon fiyatları ile ilgili hazırladığımız yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Herkesi Memnun Edecek Çözümler

Nişan organizasyonunuzu her mevsim güzel şehrimiz Antalya’da yapmayı planlıyorsanız, özellikle hava koşulları ve organizasyon seçenekleri nedeniyle misafirlerinizin oldukça memnun olacağını söylemek isteriz.

Mutlaka incele:  Antalya Profesyonel Makyaj Fiyatları

1Bütçenizi detaylara göre belirleyin

Nişan organizasyonunuzu Antalya’da yapacaksanız öncelikle Antalya’nın en güzel mevsimlerinden biri olan bahar ayında bir nişan planlamanızı öneriyoruz. Nişan organizasyonunuz ne kadar güzel bir mevsimde ve havada olursa o kadar rahat edersiniz, misafirleriniz de bir o kadar memnun kalır. Tarihe karar verdikten sonra ilk yapmanız gereken almak istediğiniz hizmetlere karar vermek olacak. Zira standart bir nişanı, bir dış mekânda yapmayı planlıyorsanız Antalya nişan organizasyon fiyatları kişi başı 60 TL ile 80 TL arasında bir fiyatı gözden çıkarmanız gerekecektir.

2İkramlar ve yemek ile Antalya nişan organizasyon fiyatları artacaktır

Nişan organizasyonunuz için evde veya bir dış mekânda bir gün planlıyorsanız, ikramlara veya uzun yemeklere de önceden karar vermeniz gerekir. Antalya nişan organizasyon fiyatları arasında evde alacağınız catering hizmeti için firmaların vereceği fiyatlar genel olarak 70 TL ile 85 TL aralığında olacaktır. Bunun içine başlangıçlar, ana yemek ve tatlı ile pasta dahil olacaktır. Alkollü içeceklerin de dahil olduğu fiyatlar, içeceklerin çeşidi ve markalarına göre de değişiklik gösterecektir.

Mutlaka incele:  Antalya Profesyonel Fotoğrafçı Fiyatları

3Süslemeler için ayrı bir bütçe ayırmaya çalışın

Nişan organizasyonu için evinizde veya bir restaurantta yapacağınız süslemeler de nişan bütçenize eklemeniz gereken fiyatlar arasında yer almalıdır. Zira balon süslemeden, sandalye süslemeye, masa organizasyonundan ikramlıklara kadar tüm detaylar nişan bütçenize dahil olmalıdır. Son dönemde oldukça trend olan nişan masası konsepti, Antalya nişan organizasyon fiyatları arasında seçeceğiniz temaya göre fiyat farklılığı gösterecek; fakat genel olarak 450 TL ile 600 TL arasında değişecektir. Bu katılımcı sayısı ve istediğiniz ikramlara bağlı olarak artacak veya bir standarda bağlanacaktır. Bu nedenle öncelikle detaylara kendiniz karar vermeli, tüm organizasyonu firma ile detaylıca akış halinde konuşmalısınız.

Mutlaka incele:  En İyi Antalya Abiye Mağazaları Listesi

Nişan Organizasyonunda Detaylar Önemli

Nişan organizasyonu ailelerin ilk kez kalabalık olarak bir araya geleceği organizasyonlarından biri olacaktır. Bu nedenle detaylara özenle karar vermeli, keyfini öncelikle çıkaracak kişinin kendiniz olduğunu hatırlamalısınız. Şimdiden mutluluklar dileriz!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!