Antalya Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

Birbirinden güzel parti organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgilli içeriklere mutlaka göz atın!

1223

Parti yapmak istiyorsanız organizasyonunuzu da doğru yapmalısınız. Parti gününden önce nelere ihtiyacınızın olduğunu belirlemeli ve kendinize bir liste oluşturmalısınız. Yaşadığınız şehirde nerelerde parti malzemeleri satan yerler olduğunu belirledikten sonra alışveriş yapmaya gidebilirsiniz. Parti malzemeleri Antalya şehrinde pek çok mağazadan temin edilebilir.

Antalya Parti Malzemeleri Önerileri

Parti malzemeleri Antalya mağazalarından ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. Parti üzerine satış yapan mağazalar ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli olacaktır. Bazı mağazaların internet siteleri de bulunuyor. İsterseniz buralardan da parti malzemesi siparişi verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bursa Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

Balon Market

parti malzemeleri antalya

Balon Market, Alpay Organizasyon şirketine bağlı bir mağaza. Balon Market’in sahipleri organizasyon şirketi sahibi oldukları için hangi partide nelere ihtiyacınızın olabileceğini çok iyi biliyorlar. Eğer güzel bir parti organize etmek istiyorsanız ve bütün malzemelerini işinin ehli bir yerden almak istiyorsanız Balon Market’e mutlaka uğramalısınız. Zaman zaman yaptıkları kampanyalarla da bütçenize fayda sağlıyorlar.

Adres: Cengiz Toytunç Cad.78/ E Muratpaşa/ ANTALYA

Telefon:  0242 248 46 11

Parti Dolabı

parti malzemeleri antalya

Mutlaka incele:  Doğum Günü Masa Süsleme Örnekleri

Parti Dolabı mağazası da en az Balon Market kadar kapsamlı bir mağaza. Buradan da parti ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Romantik sürprizler, doğum günleri, bekarlığa veda partileri ve diğer yetişkin partileri ile ilgili malzemeye ihtiyacınız varsa Parti Dolabı mağazasına gidebilirsiniz. Parti malzemelerinin yanı sıra birbirinden güzel parti süslerini de buradan temin edebilirsiniz. Bir parti hazırlığı içerisindeyseniz uğrayabileceğiniz mağazalardan biri Parti Dolabı mağazası olabilir. Eğer mağazaya gitme imkanınız yoksa internet üzerinden sipariş de verebilirsiniz. Mağaza haftanın 7 günü 10:00-20:30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Adres: Uncalı Mahallesi 76 / C Ramazan Karabulut Sitesi No:3 Konyaaltı- Antalya

Mutlaka incele:  Kadıköy Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

Telefon: 0242 228 54 24

1Beta Balon Dünyası

Beta Balon Dünyası daha çok süs malzemeleri üzerine satış yapıyor. Elbette sadece süs malzemeleri satmıyor. Doğum günü için gerekli olan sofra malzemelerini de temin ediyorlar. Pinyata, uçan balon, havai fişek, dilek balonu, kostüm gibi ihtiyaçlarınızı da buradan karşılayabilirsiniz.

Adres: MURATPAŞA MAH 563 SOK KİBARE KAÇAR APT NO:7/A – Antalya

Telefon: 0541 506 27 06

Doğum Günü Tabak Bardak Modelleri

Doğum günleri için tabak bardak gibi malzemeleri parti malzemeleri satan yerlerden satın alabilirsiniz. En güzel tabak bardak modelleri için Doğum Günü Tabak Bardak Modelleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!