Antalya Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Antalya'da etkinliğin için daha fazla bilgi için sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz at!

590

Sünnet düğünü, erkek çocuklarının ilk büyük etkinliğidir. Çocuğunuz için bir sünnet düğünü yapmayı planlıyorsanız her şeyin yolunda gitmesi için ve o gün başka şeylerle uğraşmak zorunda kalmamak için bir organizasyon şirketiyle çalışabilirsiniz. Antalya sünnet düğünü organizasyon fiyatları konusunda önceden bilgi alarak organizasyon şirketleriyle görüşebilirsiniz.

Antalya Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Antalya sünnet düğünü organizasyon fiyatları organizasyondan beklentinize göre değişebilir. Çok kapsamlı bir organizasyon istiyorsanız fiyatın biraz uçuk olacağını söyleyebiliriz. Ancak standart bir sünnet düğünü organizasyonu 900-1300 TL arasında değişiyor.

Mutlaka incele:  Antalya Evlilik Teklifi Mekanları İçin Sıcak Öneriler

1Sünnet Tahtı ve Süslemesi

Sünnet tahtı süslemesi genellikle standart olarak verilen bir hizmettir. Yani sünnet düğünü organizasyon paketinizin içine dahildir. Sünnet tahtınızı ya da sünnet koltuğunuzu çocuğunuzun isteğine göre, onun zevkine uygun renklerle süsletebilirsiniz.

2Sünnet Düğünü Mekanı Süslemesi

Sünnet düğününüzün yapılacağı mekanın süsleme hizmeti de organizasyon paketinize dahildir. Bu süslemede çoğunlukla renkli balonlar kullanılır. Hem sünnet düğünü mekanına hem de sünnet tahtınıza uygun bir süsleme yaptırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Antalya Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

3Sandalye Giydirme

Sandalye giydirme hizmeti pakete dahil bir hizmet olmuyor. Sünnet düğününü eğer bir düğün salonunda yapacaksanız düğün salonlarındaki masalarda sandalye giydirmesi oluyor. Eğer bu sandalye giydirmelerini beğenmezseniz organizasyon şirketinizden değiştirmelerini isteyebilirsiniz.

5İkram Arabası

Sünnet düğünü organizasyonlarına bazen ikram arabası da dahil oluyor. Bazı paketlerde de palyaço yerine ikram arabası seçebiliyorsunuz ya da ekstra bir ücret ödeyerek pakete ikram arabasını da dahil edebiliyorsunuz. İkram arabalarına daha çok çocuklar rağbet gösteriyor. Çocuğunuzun arkadaşlarına ve gelen misafirlerinize ikramlar dağıtması için bir ikram arabası kiralayabilirsiniz.

Sünnet Annesi Abiyeleri ve En Güzel Sünnet Annesi Elbise Modelleri

Çocuğunuzun sünnet düğünü için abiye tercih edebilirsiniz. Abiyenizin nasıl olacağına karar veremediyseniz en trend sünnet annesi abiyeleri için Sünnet Annesi Abiyeleri ve En Güzel Sünnet Annesi Elbise Modelleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!