Aslan Kostümü Nasıl Yapılır? Birbirinden Güzel Örnekleri

Birbirinden güzel kostüm fikirleri için yazımızın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2247

Aslanlar, doğadaki en güçlü hayvanlardan biridir. Kedigillerden biri olduğu için özellikle yavruları çok sevimli olur. Büyüdüklerinde de ormanların kralı olurlar. Bu özelliği sayesinde ise kostümleri insanlar tarafından severek giyilir. Aslan kostümü, kostümlü partiler için çok uygundur.

Aslan Kostümü İçin Harika Fikirler

Aslan kostümü genellikle kahverenginin farklı tonlarından oluşuyor. Bu kostümlerin birbirinden ayırt edici özellikleri olsa da genellikle görünümleri birbirine çok yakın oluyor. Eğer bir parti için kostüm arıyorsanız aslan kostümlerine mutlaka bir göz atmalısınız.

Mutlaka incele:  Hayvan Kostümleri Çocuk Doğum Günü Önerileri

1Aslan Kostümü Nasıl Yapılır?

Bu kostümün en dikkat çekici yanı başındaki yeleleri. Diğer kısımları açık kahverenginden oluşuyor. Genel olarak sade bir görüntüsü var. Eğer isterseniz kostüm partisi için bu tarz bir kostüm giyebilirsiniz.

2Evde Aslan Kostümü Yapımı

Bu kostüm biraz farklı. Bitişik bir kostüm değil. Üst ve alt parçadan oluşuyor. Altına da ayakkabı giyiliyor. Önceki kostümdeki gibi ayak kısımları yok. Kostümün özellikle üst kısmı bir aslanı oldukça andırıyor. Bitişik bir kostüm istemezseniz bu tarz bir kostüm giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Anna Kostümü Önerileri

3Koyu Kahverengi Kostüm

Kostüm partisi için biraz farklı bir kostüm arıyorsanız size bu kostümü önerebiliriz. Yüzünüze bu görselde olduğu gibi bir yüz boyası sürerek daha farklı görünmeniz mümkün. Bu kostümün özellikle yeleleri ve kuyruğu aslanınkilere çok benziyor.

4Kadın Aslan Kostümleri

Erkek kostümleri genel olarak biraz bol oluyor. Kadınlar için de bol kostümler var ancak biraz farklı bir kostüm giymeniz de mümkün. Bu kostümün özellikle yeleleri çok gösterişli ve hoş. Doğada dişi aslanların avlandığını düşündüğümüzde tehlikeli görünüyor da diyebiliriz. Böyle bir kostümün altına isterseniz böyle bir çizme giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Masal Kahramanları Kostümleri Fikirleri

5Çocuk Aslan Kostümleri

Çocuklar da doğum günlerinde, kostüm partilerinde ve farklı etkinliklerde kostüm giyebilirler. Eğer çocuğunuz için bir aslan kostümü arıyorsanız bu kostüm oldukça idealdir. Bu kostümün yeleleri çocukların çok hoşuna gidecek. İsterseniz yüz boyama malzemeleriyle bir aslan makyajı da yapabilirsiniz. Aslan kostümü kiralama yaparak doğum günü ve özel günlerinizde harika bir doğum günü konsepti hazırlayabilirsiniz. Aslan kostümü fiyatı ise 100-150 TL arasında değişmektedir.

En Güzel Aslan Kostümleri

Bir kostüm partisi için aslan kostümü giymek istiyorsanız ancak kostüm konusunda kararsızsanız size biraz ilham vermek istiyoruz. Ayrıca Vampir Kostümü Nasıl Yapılır? Birbirinden Güzel Örnekleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!