Ataşehir Canlı Müzik Mekanları

Daha fazla İstanbul mekan önerileri için sayfanın sonunda bulunan ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

6168

Gündelik yaşamın stresini müzik eşliğinde atmak istiyorsanız, Ataşehir canlı müzik mekanları arasından birini seçebilirsiniz. Müzik tarzınız ve eğlence anlayışınız ne olursa olsun, kendinize uygun bir mekan bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ataşehir Canlı Müzik Mekanları Listesi

Gündelik yaşamda başta iş hayatı olmak üzere birçok sebepten ötürü stres sahibi oluruz. Bu stresi atabilmenin en iyi yolu ise iyi bir müzik eşliğinde eğlenmektir. Ataşehir’de yaşıyorsanız, Kadıköy ve Beyoğlu mekanlarını aratmayan Ataşehir canlı müzik mekanları arasından bir yer seçebilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz. Ataşehir’de meyhanelerden jazz barlara kadar birçok canlı müzik mekanı bulunuyor.

Mutlaka incele:  Etiler Fasıl Mekanları Önerileri
Önceki

1. Cousin Restaurant & Bar

Cuma akşamını nezih bir ortamda geçirmek istiyorsanız Cousin tam size göre. Cousin Restaurant & Bar, Latin, jazz, blues gibi türleri icra eden müzisyenlerin sahne aldığı Ataşehir canlı müzik mekanları arasında yer alıyor. Mekanın aynı zamanda oldukça kaliteli bir restaurant olduğunu belirtmek gerekiyor. Cousin’in menüsünde dünya mutfağından birçok örneği bulabilir ve lezzetli öğünlerle oldukça keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Atatürk Mah.Meriç cad. Botanik Çarşı No:30 Ataşehir
Kadıköy / Ataşehir
0216 4160599

Önceki

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!