Baby Shower Taçları Nasıl Yapılır? En Güzel Baby Shower Taçları

Birbirinden güzel baby shower partisi fikirleri ve tavsiyeleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1472

Baby shower partileri, doğuma az bir zaman kala yapılır. Bu partinin amacı hem doğacak bebeği kutlamak hem de ailenin bebekle ilgili ihtiyaçlarını alıp hediye etmektir. Bu partiyle beraber bebek heyecanı daha da artarken biraz da stres atmak amaçlanır. Baby shower taçları ile partinizi daha da renklendirebilirsiniz.

Baby Shower Taçları İçin Harika Fikirleri

Baby shower partisi bizim kültürümüze sonradan gelmiş olsa da çok çabuk benimsendi. Baby shower partinizde giyeceğiniz elbiseyle uyumlu baby shower taçları kullanarak kombininizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Baby Shower Çerçeve Yapımı Modelleri ve Ölçüleri

1Mom To Be Baby Shower Taçları

Mom to be’nin Türkçe anlamı anne adayı ya da müstakbel annedir. Bu taçtaki yazı gerçekten baby shower partisiyle de uyumlu. Bebeğinizin cinsiyetine göre rengi farklı seçebilirsiniz. İkiz bebeğiniz olacaksa ve biri kız, biri erkekse o zaman da zemini pembe yazıları mavi yapabilirsiniz.

2Fiyonklu Baby Shower Taçları

Fiyonklar, normal taçlarda da sıklıkla gördüğümüz modellerden biri. Haliyle baby shower partilerinde kullanılan taçlarda da sıkça görünüyor. Tasarımı, süslemeleri biraz farklı oluyor tabii. Bu taçları da yine bebeğinizin cinsiyetine göre değiştirebilirsiniz ya da kendi istediğiniz herhangi bir rengi de kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Baby Shower Kurabiye Örnekleri, Yapılışları ve Tarifi

3Çiçekli Baby Shower Taçları

Eğer baby shower partinizi açık alanda ve yazın yapacaksanız saçınıza çiçekli bir taç takabilirsiniz. Bu taçlar kırda yapılan partiler için çok uygun ve çok şık. İstediğiniz çiçeklerden taç yaptırabilirsiniz. Renk konusunda ise yine herhangi bir sınırınız yok. İstediğin rengi tercih edebilirsiniz.

4Tüllü Baby Shower Tacı

Tüllü taçlar da baby shower partilerinde sıkça kullanılıyor. Ayrıca bu taçları doğumdan sonra da lohusa tacı olarak kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için de bir taç yaptırarak ona da bu güzel taçlardan takabilirsiniz ancak tacın çok sıkı olmamasına ve bebeğinizin canını acıtmayacak bir malzemeden yapılmış olmasına özen göstermelisiniz.

Mutlaka incele:  Baby Shower Davetiye Örnekleri ve Modelleri

Lohusa Tacı Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri

Lohusa tacı, doğumdan sonra saçlarınızı toplamanız ve gelen misafirlerinize daha bakımlı görünmeniz için önemli bir aksesuardır. Aynı baby shower taçlarında olduğu gibi lohusa taçlarında da birçok model bulunuyor. Lohusa tacı yapımı ve modelleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için Lohusa Tacı Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!