Barbie Bebek Eşyaları Yapımı ve En Güzel Örnekleri

Birbirinden güzel bebek eşyaları ve süsleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1673

Barbie bebeklerin modası asla geçmiyor. Kız çocukları Barbie bebeklerle oynamaktan ve Barbie bebek eşyaları yapımı ile ilgilenmekten çok hoşlanıyorlar. Kızınızın Barbie bebeği için yeni eşyalar arıyorsanız yazımızı mutlaka okumalısınız.

Barbie Bebek Eşyaları Yapımı ve Fikirleri

Barbie bebek eşyaları yapımı çok zevkli bir hobidir. Çocuğunuzla kaliteli vakit geçirmek için de onunla Barbie bebek eşyaları yapabilirsiniz. Eğer kız ve erkek çocuğunuz varsa erkek çocuğunuz da bu eşyaların yapımı sırasında size yardımcı olabilir.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek Lavanta Kesesi Modelleri, Tülden Lavanta Kesesi Yapımı

1Barbie Valiz Yapımı

Barbie bebeğinize çok kolay bir şekilde valiz yapabilirsiniz. Valiz yapımı çok basittir. Küçük bozuk para çantaları ya da gözlük kılıfları kullanarak valiz yapabilirsiniz. Bu valizin üstüne küçük plastik parçalar yapıştırarak bir tutma yeri yapabilir ve valizin üzerine stickerlar yapıştırarak süsleyebilirsiniz. Barbie’ye uygun olsun diye pembe renk kullanabilirsiniz. Valizinize oyuncakların ya da legoların küçük tekerleklerini de yapıştırarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri

2Barbie Mikrodalga Fırın Yapımı

Barbie bebeğinizin mutfağı için güzel bir mikrodalga fırın yapabilirsiniz. Çok kolay bulunabilecek malzemelerle göz alıcı bir fırın yapmanız mümkün. Kalın karton, siyah karton, alüminyum folyo, eva kağıdı ve yapışkan kullanarak güzel bir fırın yapabilirsiniz. Elbette sadece siyah renk değil istediğiniz bütün renklerde fırın yapabilirsiniz. İsterseniz fırının rengi ayrı, düğmelerin rengi ayrı olabilir.

3Barbie Mutfak Eşyaları

Kız çocukları mutfak eşyalarını çok seviyorlar. Diledikleri gibi oynayabildikleri küçücük mutfak eşyalarıyla çok eğlenceli zaman geçirebiliyorlar. Küçük parçalı oyuncaklar 3 yaşından küçük çocuklar için önerilmiyor. Eğer çocuğunuz 3 yaşından küçükse bu oyuncaklarla oynayabilmesi için biraz daha büyümesi gerekiyor. Kızınıza güzel bir mutfak seti alabilirsiniz. Eksik parçalar ya da olmasını istediğiniz detaylar varsa yaratıcılığınızı da biraz kullanarak güzel eşyalar elde edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Günü Hediyeleri

4Barbie Elbiseleri

Barbie elbiseleri de kız çocuklarının en çok sevdiği eşyalardan. Evinizdeki fazla kumaşlardan ya da eski kıyafetlerin kumaşlarından elbise yapabilirsiniz. Evinizde bir dikiş makinası varsa bu elbiseleri dikmeniz  çok daha kolay olacaktır.

El Yapımı Oyuncaklar ve Yapılışı

El yapımı oyuncaklar her zaman daha kıymetlidir. Çocuğunuza kendi ellerinizle yaptığınız bir oyuncak hediye etmek istiyorsanız El Yapımı Oyuncaklar ve Yapılışı – El Yapımı Oyuncak Tasarımları isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!