Bebek Arı Kostümü Nasıl Yapılır? Birbirinden Sevimli Örnekleri

1536

Ebeveynler çocuklarının doğum günleri için ya da çeşitli partiler için çocuklarına kostüm giydirmek isteyebilir. Özellikle bebekler bu kostümlerin içinde çok sevimli oluyorlar. Arı kostümü de bu sevimli kostümlerden biri. Siz de isterseniz çocuğunuza böyle bir kostüm giydirebilirsiniz.

Arı Kostümü İçin Birbirinden Güzel Fikirler

Arı kostümü sarı ve siyah renklerden oluşuyor. Başka renkte kostüm görmek imkansız gibi ancak yine de bu kostümler de farklı kumaşlar ve aksesuarlar kullanarak birbirinden ayırt edilecek kadar değiştirilebiliyor.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Günü Malzemeleri Nelerdir?

1Tüylü Kostüm

Gerçek arıların da tüyleri var ancak bu kadar belirgin ve gözle görülebilecek kadar uzun değiller ancak bu bir kostüm ve uzun tüyleri olabilir. Ayaklarının altındaki çiçekler ise tam bir arıya göre. Ayrıca sarı kanatları da arının kanatlarına benziyor.

2Kadife Kumaşlı Kostüm

Bir önceki kostümün tüylerini bebeğinizin ağzına sokabileceğini düşünüyorsanız kadife kumaşlı bir kostüm giydirebilirsiniz. Bu kostüm de ilki kadar sevimli duruyor. Ayrıca antenleri de oldukça sevimli. Bebeğiniz bu kostümle partinin gözdesi olacaktır.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek Doğum Günü Pastaları için Öneriler

3Püsküllü Arı Kostümü

Püsküllü bu kostüm, tüylü kostüme göre daha zararsız. Çocuğunuz bu kostümü ağzına soksa da ağzına ilk kostümdeki gibi tüyler girmeyecektir. Bu kostümün üzerindeki püsküller, kostümü cici bir hale getiriyor. Siyah kanatlar yerine sarı kanatlar da kullanabilirsiniz.

4Kolsuz, Yazlık Arı Kostümü

Eğer yapacağınız etkinlik kışın değil de yazın olacaksa uzun kollu kostümlerin içinde çocuğunuz bunalabilir. Böyle kostümler yerine bu tarz kolsuz bir kostüm giydirebilirsiniz. Altına tabii ki yine uzun bir pantolon giydirmelisiniz. Bu şekilde kostüm çok uyumlu olacaktır. İsterseniz kanat olarak da bu görseldeki gibi çizgili, sarı kanatlar kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Günü Konseptleri

5Pelerinli Arı Kostümü

Bebeğiniz eğer kalın kıyafetler giymekten hoşlanmıyorsa ve kıyafetlerden çabuk sıkılıyorsa ona tamamen bir kostüm giydirmek yerine bu örnekte olduğu gibi bir pelerin alabilirsiniz. Kostüm gibi görünen bu pelerinle de bebeğiniz oldukça şirin görünebilir ve eğer sıkılırsa kolayca çıkarabilirsiniz.

En Güzel Arı Kostümleri

Bebeğiniz için bir arı kostümü arıyorsanız ancak henüz karar veremediyseniz sizin için derlediğimiz örnekler karar vermenize yardımcı olabilir. Ayrıca Çocuk Kostüm Modelleri İçin 5 Sevimli Fikir isimli yazımızdan diğer kostüm örneklerine de göz atabilirsiniz.

ari-kostumu-6 ari-kostumu-7 ari-kostumu-8 ari-kostumu-9 ari-kostumu-10 ari-kostumu-11 ari-kostumu-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!