Birbirinden Sevimli Bebek Banyo Havlusu Modelleri

Birbirinden güzel bebek eşyaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

340

Yeni doğacak bebeğiniz için hazırlık yapıyorsanız ya da bebeğiniz için yeni eşyalar almayı planlıyorsanız bebek banyo havlusu konusunda sizin için harika fikirleri bir araya getirdik.

Kullanışlı ve Pratik Bebek Banyo Havlusu Modelleri

Bebek sahibi olanlar için bebekleri yıkamak ve banyo sonrası işlemleri bir hayli zordur. Bunun için seçtiğiniz eşyaları daha kullanışlı olmasına dikkat ederek seçmenizde fayda var. İşte sizin için derlediğimiz kolay kullanımlı ve birbirinden sevimli bebek banyo havlusu örnekleri

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Elbiseleri

1Başlıklı Havlu Modelleri

Bebeğiniz için havlu alırken düz modeller yerine daha pratik modelleri seçebilirsiniz. Bebek havlusu modelleri arasında belki de en popüler olanı bu başlıklı modeller. Bebeğinizi banyodan çıkarırken kafasına geçirdiğinizde hem üşümesini engellemiş oluyorsunuz hem de havluyu kolayca sarabiliyorsunuz.

2Pratik Banyo Havlusu Modelleri

Bebekleri banyodan çıkarırken hem düşmesini engellemek hem üşümeden hızlı bir şekilde havluya sarmaya çalışmak bir hayli zor. İşte bu sorunu tamamen ortadan kaldırmak için boyna asılan bu havlular son derece ideal. Boyun kısmınıza astığınız havluyu bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra alt kısmından kaldırarak bebeğinizin üstüne örtmeniz yeterli.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Günü Kıyafetleri

3Bebek Bornozu Modelleri

Bebek havlusu dendiğinde her zaman normal havlular akla gelse de bebekler için harika bornoz modelleri de yer alıyor. Bebeğinizi tamamen sarabileceğiniz ve oyalanırken üşümesini engelleyebileceğiniz bornozlar da oldukça kullanışlı.

5Hayvan Figürleri İle Eğlenceli Bebek Banyo Havlusu Modelleri

Bebeklerin ilgisini çekecek ve onları çok daha sevimli gösterecek bu eğlenceli havlu modellerini de tercih edebilirsiniz. Başlık kısmında çeşitli hayvan figürlerinin yer aldığı bu havlular oldukça popüler.

Bebek Emzirme Örtüsü Nasıl Yapılır? Emzirme Örtüsü Modelleri ve Fikirleri

Bebeğiniz için en güzel havluyu seçtikten sonra emzirme aşaması için de farklı ipuçları veya fikirler almak istiyorsanız Bebek Emzirme Örtüsü Nasıl Yapılır? Emzirme Örtüsü Modelleri ve Fikirleri başlıklı yazımıza göz atabilir ve bebeğiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!