Bebek Doğumu Hediyeleri

En güzel doğuma hazırlık fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1657

Bebek doğduğunda ailenin yakınları hastaneye akın eder. Herkes özellikle anne adayını ve bebeği görmek ister. Gelen misafirlere o günü anımsatacak şirin hediyeler hazırlayabilirsiniz. En güzel bebek doğumu hediyeleri için yazımızın devamını okumalısınız.

En Güzel Bebek Doğumu Hediyeleri

Bebek doğumu hediyeleri bütçeye göre hazırlanmalı. Bütçeniz nasıl hediyelere müsaitse ona göre hediye hazırlamalısınız. Bebeğin masrafları çok olacağı için bütçenizi aşacak şeyler almaktan kaçınmalısınız.

Mutlaka incele:  Hastane Çıkışı Bebek Kıyafetleri İçin Harika Fikirler

1Kadife Kutu İçinde Hediyeler

Bebeğinizin doğumu için ziyarete gelen misafirlere kadife kutular içinde hediye verebilirsiniz. Yalnız unutmayın ki bu kutuların maliyeti içerisine koyacağınız hediyelerden daha fazla olabilir. Misafirleriniz bu kutuları takı kutusu olarak da kullanabilirler.

2Kese İçinde Hediyeler

Bütçenizi sarsmadan, uygun fiyata hediyelikler vermek istiyorsanız bu tarz küçük keseler tercih edebilirsiniz. Bu keseler, maliyeti yarı yarıya düşürecektir. Uygun kumaş bulursanız keseleri kendiniz de dikebilirsiniz. Böylece çok daha uygun fiyata mal edersiniz. Bu keselerin içine şeker, çikolata, magnet gibi şeyler koyabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Yolculuğu: Hamilelikte Detoks Nasıl Yapılır?

3Kokulu Mum

Bebeğinizi ziyarete gelen misafirlere kokulu mum hediye edebilirsiniz. Vanilya, gül, lavanta gibi kokulara sahip mumlardan ihtiyacınız kadar alıp, onları güzelce paketleyerek misafirlerinize hediye edebilirsiniz. Eğer isterseniz görseldeki gibi bir isimlik de ekleyebilirsiniz.

4Kokulu Taş Çerçeve

Bebeğinizin doğumu için gelen misafirlerin kullanması için kokulu taştan yapılmış çerçeveler dağıtabilirsiniz. İsterseniz buzdolabı üzerine yapıştırılabilecek kadar küçük boyutlarda yaptırıp, magnet ekleterek hediye edebilirsiniz. Eğer böyle bir düşünceniz varsa mıknatısların kalitesine önem vermelisiniz. Buzdolabının kapısından kayıp düşmemeleri için güçlü mıknatıslar kullanılmalı.

Mutlaka incele:  Yeni Doğan İhtiyaç Listesi

5Zemzem Suyu

Zemzem suyu da bebek doğumlarında en çok verilen hediyeliklerdendir. Maliyeti uygun olduğu için çok sık tercih edilir. Görseldeki gibi minik şişeler satın alarak içine zemzem suyu koyabilir ve misafirlerinize dağıtabilirsiniz. Herhangi bir matbaadan da üzerindeki etiketleri bastırabilirsiniz. Uygun fiyatlı hediyeler arayanlar için çok ideal bir seçimdir.

Hediyelik Bebek Kolonya Şişesi Süsleme Modelleri

Bebeğinizi ve sizi ziyarete gelen misafirlere kolonya şişesi de hediye edebilirsiniz. En güzel kolonya şişesi süsleme modelleri için Hediyelik Bebek Kolonya Şişesi Süsleme Modelleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!