Bebek Hastane Çıkışı Setleri

Birbirinden faydalı bebek bakım bilgileri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1372

Doğum sonrası hastaneden çıkıp evinize giderken bebeğinize sevimli kıyafetler giydirirsiniz. Bebeğiniz için bebek hastane çıkışı setleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bu kıyafetler, bebeğinizin ilk kez dışarı çıkarken giyeceği kıyafetler olduğu için kaliteli ve onu üşütmeyecek türde olmalı.

En Güzel Bebek Hastane Çıkışı Setleri

Bebek hastane çıkışı setleri pek çok anne-bebek markası tarafından hazırlanıyor. Asıl önemli olan kıyafetlerin modelinden çok özellikleridir. Bebeğinizi terletmeyecek, üşütmeyecek, rahatsız etmeyecek kıyafetler almalısınız.

Mutlaka incele:  Faydalı Bebek Kahvaltı Tarifleri

1Kelebekli ve Taşlı Hastane Çıkışı Seti

Bebeğinizin hastane çıkışında tarz ve sevimli görünmesini istiyorsanız üzerinde kelebekler ve taşlar olan bu güzel seti alabilirsiniz. Bu sette bebeğinizin eve gidene kadar ihtiyacı olan bütün kıyafetler bulunuyor. Bebeğiniz biraz büyüyene kadar giydirebileceğiniz bu setin farklı renklerine de bakabilirsiniz. Üzerindeki taş ve kelebeklerin dökülmemesi için tersten yıkamaya özen göstermelisiniz.

Mutlaka incele:  2 Aylık Bebek Kıyafetleri Modelleri, Örnekleri ve Önerileri

2Ayıcıklı Hastane Çıkışı Seti

Bebeğiniz için illa cinsiyetini belli eden bir set almak zorunda değilsiniz. Bu renkteki ayıcıklı bir seti kız bebek de erkek bebek de rahatlıkla giyebilir. Üzerindeki ayıcıkların zarar görmemesi için bu seti yıkarken de tersini çevirip yıkamanızı öneriyoruz.

3Erkek Bebekler İçin Hastane Çıkışı Seti

Erkek bebeğiniz için bu şık ve havalı seti alabilirsiniz. Bebeğinize hastane çıkışı için set alırken dikkat etmeniz gereken bir başka özellik de antialerjik yapıya sahip kumaşlardan ve malzemelerden yapılmış olmasıdır. Bebeğinizin henüz neye alerjisinin olduğunu bilemediğiniz için antialerjik özelliği olan bir set almalısınız.

Mutlaka incele:  En Güzel Bebek Hastane Çıkışı Setleri

4Zürafalı Hastane Çıkışı Seti

Bebek kıyafetlerinde sevimli hayvanlara sık sık yer veriliyor. Kıyafetlerin üzerindeki bu hayvanlar bebeklerin de daha sevimli görünmelerini sağlıyor. Üzerinde sevimli zürafaların yer aldığı bu hastane çıkışı setlerinden alabilirsiniz.

5Taraftar Setleri

Bebeğinizin hastane çıkışı için ona tuttuğunuz takımın renklerini ve logosunu barındıran güzel bir set alabilirsiniz. Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi takımların setleri daha kolay bulunuyor. İnternetten de bu tarz takımlara bakarak dilediğiniz gibi bir model seçebilirsiniz.

Hastane Çıkışı Çantası İçinde Olması Gerekenler Nelerdir?

Hastaneden ayrılırken sadece kıyafetlere değil daha pek çok malzemeye ihtiyacınız olacak. Hastane çıkışında ihtiyaç duyacağınız malzemeler için Hastane Çıkışı Çantası İçinde Olması Gerekenler Nelerdir? isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!