Bebek Toka Modelleri Örnekleri

Birbirinden faydalı bebek eşyaları bilgileri ve tavsiyeleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1687

Bebeklerin saçları çok uzun olmasa da saçlarına toka takabilirsiniz. Bu tokalar bebeklere çok yakışıyor ve çok sevimli duruyor. Bebek toka modelleri arasından istediğinizi seçebilir ve kıyafetlerine göre kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Sevimli Bebek Toka Modelleri

Bebek toka modelleri arasında çok sevimli çeşitler var. Bu tokalardan istediğinizi seçebilir. Bebeğinize aynı anda birden fazla toka takarak çok güzel saç modelleri oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Giysileri için Harika Fikirler

1Puantiyeli Kurdele Bebek Toka Modelleri

Birbirinden farklı renkte puantiyeli kurdele tokaları alarak bebeğinizin her kıyafetinde kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında, elbise giydirdiğiniz zaman bu renkli kurdeleler çok şık duruyor. Bebeğinizin saçlarını bu tokalarla toplayarak güzel bir model oluşturabilirsiniz.

2Leoparlı Lastik Bebek Toka Modelleri (Kokoş Bebek Bandanaları)

Kokoş bebek tokaları ya da kokoş bebek bandaları olarak da anılan leoparlı tokalar bebeklerde son yıllarda oldukça sık kullanılıyor. Ayrıca bu görseldeki gibi tüllü bir model kullanırsanız, düğünlerde giydirdiğiniz elbiselerle de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tokalardan farklı renklerde satın alırsanız birçok elbiseyle kombinleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Sepeti Süsleme Modelleri, Örnekleri ve Yapılışları

3Bebek Tokaları Yapımı

Klips bebek toka modelleri, gerçekten kurtarıcı niteliğinde tokalardır. Bu tokaları bebeğinizin kahküllerini toplamak için ya da saçları kısaysa gözünün önüne saç gelmemesi için kullanabilirsiniz. Bu tokaların farklı desenleri olan çeşitleri de var. İstersenız onlara da bakabilirsiniz.

4Taç Şeklindeki Tokalar

Taç şeklinde bebek toka modelleri her elbiseyle çok şık duruyor. Bu tokalardan farklı farklı renkler alarak bebeğinizin saçlarını bunlarla toplayabilirsiniz. Eğer bebeğinizin saçları uzunsa bu tokalarla farklı saç modelleri yapabilirsiniz.

5Meyveli Çıtçıt Tokalar

Yaz aylarına uygun tokalar arıyorsanız bebeğiniz için meyveli tokalar alabilirsiniz. Bu tokaları yine elbiselerle ya da renkli kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Oldukça şirin görünen bu tokalarla bebeğinizin saçlarını güzelce toplayabilir ve farklı tarzlar oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Topuklu Ayakkabıları için Harika Modeller

6Fiyonk Tokalar

Fiyonk tokaları büyükler de severek kullanıyor. Sizin severek kullandığınız bu tokaları bebeğinize de takabilirsiniz. Hatta aynı renk tokalar kullanarak güzel bir anne-kız kombini yapabilirsiniz. Bu lastik tokalar bebeğinizin saçlarını güzelce toplamanıza yardımcı olurlar.

Bebek Elbise Modelleri Fikirleri

Bebekler için çok güzel elbiseler üretiliyor. Modacılar bebek kıyafetleri tasarımları konusunda kendilerini her geçen gün geliştiriyorlar. Bebeklerin rahatlıkla giyebileceği sevimli modeller ebeveynler tarafından da oldukça beğeniliyor. Eğer bebeğiniz için elbise satın almak istiyorsanız Bebek Elbise Modelleri Fikirleri isimli yazımızdan biraz fikir edinebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!