Beyaz Altın Alyans Modelleri Önerileri

2174

Mutluluğa bir ömür sürsün diye “evet” dediğimiz günden bize kalan en özel hatıradır alyanslar. Son yıllarda yeniden yükselişe geçen beyaz altın, alyans modelleriyle de evlenecek çiftlerin favorisi oldu. Bizde sizler için bir beyaz altın alyans modelleri seçkisi hazırladık. Hem beyaz, hem sade, hem gösterişli, hem size özel modeller…

Beyaz Altın Alyans Modelleri Önerilerimiz

Kimimiz çok ihtişamlı olsun ister, kimimiz çok sade. Kimimiz tasarım ürünü olsun ister, kimimiz her kıyafetimize uysun. Özetle hepimiz çok çok ama çok özel olsun isteriz.

Mutlaka incele:  Nikah Masası Süsleme Modelleri

1Sade olsun, her kıyafete uysun diyenlere…

12

Malum alyans seçimi zor iş. Bir ömür parmakta taşınması, her kıyafete uyum sağlaması lazım. İşte, bu sebeplerden dolayı çiftler genelde sade modellere yöneliyor. Tüm kıyafetlere, her türlü ortama uysun fazla göze batmasın ama bakana da görünsün isteyenler için bu modeller biçilmiş kaftan…

3Sade, ama değerli olsun diyenlere…

9

E tabi ki sade demek değersiz demek değil. Zaten maneviyatta büyük bir değer taşıyan alyanslar aynı zamanda sade ve pahada da değerli olabiliyorlar. Elmas taş işlemeli beyaz altın alyans modelleri hem sade, hem de değerli takılar olarak çiftlerin dikkatini çekiyor.

4Gösterişli olsun, 10 metreden görünsün diyenlere…

5

Bu seçkimiz genelde kıskanç çiftlere hitap ediyor. Gösterişli ve hemen fark edilen alyans seçimleri ile hafiften kendini ele veren çiftlerimiz beyaz altında da gösterişli modellere yöneliyor. E aşk bu, kıskançlık hamurunda var!

5Kalın alyans isteyenlere…

Sade yüzük isteyenlerin yanı sıra kalın, gösterişli yüzüklerden hoşlananlar da vardır. Bu tarz yüzüklerden hoşlananlar için hem kalın hem de ışıltılı taşlarla süslenmiş bu beyaz altın alyans modelleri sunuyoruz.

Mutlaka incele:  Çeyiz Yemek Takımı Seçiminde Püf Noktaları

6Bana özel olsun diyenlere…

2

Genelde tasarım ve tek parça alyanslara yönelen çiftler için seri üretimlerde de çözümler bulmak pek de zor değil. özellikle çiftlerin parmak izi damgalı modeller ile, alyanslara çiftlere özel simge ya da yazılar yazıldığı beyaz altın alyans modelleri çok ravaşta.

7Sıra dışı olsun diyenlere…

beyaz altın alyans modelleri

Bir alyansın zarifliğini taşısın ama, öyle herkeste olan bir parçada olmasın diyenler için sıra dışı, alışıla gelmişin dışında beyaz altın alyans modelleri bulmak artık çok kolay. Hemen hemen tüm kuyum markalarının koleksiyonlarına ekledikleri bu parçalar oldukça rağbet görüyor.

8Hem beyaz hem altın rengi olsun isteyenlere…

Beyaz altın alyans modelleri arasında yer alan bazı yüzükler gold rengi ile birlikte tasarlanmıştır. Böylelikle her iki yüzüğün de göz alıcı görünümü birleştirilmiş, ortaya harika sonuçlar çıkmıştır.

Evlilik Yüzüğüne Alternatif Olabilecek En İyi 10 Yüzük Dövme Modeli

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!