Beyaz Mezuniyet Elbiseleri Modelleri

3155

Mezuniyet balosunun yaklaşmasıyla beraber, baloya katılacak herkesi bir telaş sarar. Kadınlar arasında adeta bir şıklık yarışı başlar. Mezuniyet balosu için istediğiniz renkte bir elbise tercih edebilirsiniz. Beyaz mezuniyet elbiseleri, mezuniyet partisi ve balosu için uygun bir seçim olabilir.

Beyaz Mezuniyet Elbiseleri İçin Harika Fikirler

Beyaz mezuniyet elbiseleri size sade ve şık bir görünüm verir. Yaz aylarına oldukça uygun olan bu renk mezuniyet partilerinde de iyi bir seçim olacaktır.

Mutlaka incele:  Ankara Mezuniyet Fotoğrafçısı Fiyatları

1Dantelli Straplez Beyaz Mezuniyet Elbiseleri

Bu dantelli, straplez elbise mezuniyet için harika bir tercih olacaktır. Normalde de tarzınız sade ama şık kıyafetlerden oluşuyorsa bu tarz bir elbise tercih edebilirsiniz. Eğer mezuniyetten önce biraz solaryuma giderseniz beyaz elbise daha çok yakışacaktır.

2Düz, Beyaz Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet için sade bir elbise giymek istiyorsanız bu tarz, düz bir elbise satın alabilirsiniz. Elbiseye biraz hareket katmak için pencere dekolte tercih edebilirsiniz. Zarif bileklik ve küpelerle bu elbiseyi çok daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mezuniyet Yıllığı Nasıl Hazırlanır? Mezuniyet Yıllıkları Örnekleri

3Çiçekli Beyaz Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyetiniz için biraz daha farklı bir elbise arıyorsanız tüllerle çiçek desenleri yapılmış, bel kısmında gümüş renk detayları olan bu mini elbise sizin için uygun olabilir. Böyle bir elbise için takılarınızı sade tercih etmenizi öneriyoruz. Ayrıca takılarda da gümüş renk kullanabilirsiniz.

4Asimetrik Kesim Elbise

Normal kesime sahip elbiseler mezuniyet için size fazla sıradan geliyorsa asimetrik kesimli beyaz bir elbise tercih edebilirsiniz. İsterseniz eteğin arka kısmını biraz uzun tercih edip bir kuyruk görüntüsü verebilirsiniz. Asimetrik bir elbiseyle simetrik aksesuarlar kullanarak görünümü dengeleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mezuniyet Makyajı Modelleri

5Boyundan Bağlı Beyaz Elbise

Mezuniyet elbisesi denince aklınıza uzun elbiseler geliyorsa, mezuniyet için çok uygun olan, boyundan çapraz bağlı, V yaka göğüs dekoltesi olan bu şık elbiseyi tercih edebilirsiniz. İnce bileklikler ve uzun küpelerle güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Böyle bir elbise için kolye kullanmamanızı öneriyoruz.

Balo Elbiseleri, 2017 Mezuniyet Elbiseleri Modelleri

Mezuniyet balosu için kendinize farklı elbiseler arıyorsanız ve 2017 trendleri hakkında bilgi almak istiyorsanız sizin için hazırladığımız Balo Elbiseleri, 2017 Mezuniyet Elbiseleri Modelleri isimli yazımızdan yeni sezondaki mezuniyet elbiselerini inceleyebilir ve kendi kombininizi oluşturabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!