Beyaz Nikah Elbisesi Modelleri

En güzel elbise fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

6036

Nikahında gelinlik giymeyecek gelinler genellikle beyaz nikah elbisesi tercih ederler. Nikahınızı düğünden önce yapacaksanız ve gelinliği düğüne saklamak istiyorsanız beyaz bir nikah elbisesi giyebilirsiniz.

En Güzel Beyaz Nikah Elbisesi Modelleri

Beyaz nikah elbisesi, nikahında gelinlik giymeyecek gelinler için uygundur. Gelinliğinizi düğünden önce giymek istemiyorsanız şık bir nikah elbisesi satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

1Dantelli Beyaz Nikah Elbisesi

Dantelli nikah elbiseleri minyatür bir gelinliğe benzerler. Nikahınız için gelinliğe benzeyen bir elbise arıyorsanız bu tarz elbiselere bakabilirsiniz. Dantelli nikah elbiselerinin de farklı modelleri var. Bu modellerden biri mutlaka sizin aradığınız elbise olabilir.  Ayakkabı olarak da dantelli ayakkabılara bakabilirsiniz.

2Çan Kesim, Uzun Nikah Elbisesi

Beyaz nikah elbisesi 2017 modelleri arasında en çok tercih edilen elbiselerden biri de çan kesim nikah elbiseleridir. Bu elbiseler atletik vücuda sahip gelinlere de, fazla kilolarından şikayetçi olan gelinlere de çok yakışıyor. İsterseniz görseldeki gibi uzun kuyruklu bir elbise giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel ve Trend Dar Gelinlik Modelleri

3Uzun Kollu, Dantelli Nikah Elbisesi

Nikahınız için uzun kollu ve diz altı bir elbise de bulabilirsiniz. Tamamen dantelli bu tarz bir nikah elbisesiyle çok şık görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Beyaz nikah elbisesi fiyatları markaya ve elbiseye göre değişiyor.

4Şapkalı Beyaz Nikah Elbisesi

Şapkalı nikah elbiseleri son yıllarda oldukça popüler oldu. Farklı tarzda bir nikah elbisesi arıyorsanız şapkalı nikah elbiselerine göz atabilirsiniz. Şapkalar, nikah elbiselerine de vintage bir hava katıyor. Arkası düğmeli, şık nikah elbisesini nikahınızda rahatlıkla giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Helen Model Gelinlik Modelleri

5Düşük Omuzlu Nikah Elbisesi

Nikahınız için çok şık ve gelinliğe benzer bir elbise giymek zorunda değilsiniz. Biraz daha günlük şık görünen bir nikah elbisesi de tercih edebilirsiniz. Düşük omuzlu, uzun etekli ve kuyruklu bu elbiseyi nikahınız için tercih edebilirsiniz. Özellikle yazın nikah yapacaksanız bu tarz bir nikah elbisesi çok şık bir seçim olacaktır. Böyle bir elbiseyle açık, beyaz ayakkabılar giyebilirsiniz. Gelin çiçeği olarak beyaz bir çiçek tercih edebilirsiniz.

Nikah Elbisesi Modelleri 2017 Koleksiyonları

Kendinize uygun bir nikah elbisesi arıyorsanız ve 2017 yılına ait koleksiyonlara göz atmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız Nikah Elbisesi Modelleri 2017 Koleksiyonları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!