Şık ve Etkileyici Beyaz Uzun Elbise Modelleri

Birbirinden güzel kadın giyim fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1876

Yaz mevsimi yaklaştığında ihtiyaçlarımız da belirlenmeye başlar. Her yıl, modası hiç değişmeyenlerden biri de şüphesiz beyaz uzun elbise modasıdır. Her kadının dolabında bulunması gereken bu parça, hayat kurtarıcıdır.

Saflığın Sembolü Beyazı Stilinize Yansıtın

Beyaz, saflığın ve temizliğin sembolü olarak geçmişten bugüne farklı alanlarda, ama hep benzer amaçla kullanılmıştır. Beyazı yaz ve kış mevsiminde giyimde kullanmanız, hem şıklığı, hem saflığı birlikte taşımanızı sağlayacak.

Mutlaka incele:  Abiye Şifon Bluz Modelleri 2017 Trendleri ve Modası

1Bu yılın trendi: Dantel

İster Fransız danteli olsun, ister gupür, bu yıl dantellerin zamanı. Hangi parçayla olursa olsun beyaz artık moda olmanın dışında olmazsa olmazlardan; dantel ile uyumu ise vazgeçilmez. Beyaz uzun elbise modelleri 2017 yılında dantelle birleşirken, bir yandan da kışın habercisi. Kışlık beyaz elbise modelleri arasında da yerini alan dantelli modeller, şüphesiz şıklığı ve tarzını bir arada barındıran kadınlar için öncelikli.

Mutlaka incele:  Abiye Kıyafet Modelleri ve Fiyatları

2Kendi şıklığınızı kendiniz yaratın

Beyaz elbise modelleri uzun modellerde de kendini gösterse, kısa modellerle de birleşse tüm kadınların bronz tenleriyle uyumlu olarak kullanacakları parçalardan. Kısa bir beyaz elbiseyi uzun bir parçayla tamamlayan bu elbise, yaz akşamlarının en kullanışlı ve şık parçalarından. Günlük beyaz elbise modelleri arasından sıyrılan bu tarz elbiseler, tek bir aksesuar, çanta ve ayakkabıyla kendini gösteriyor.

3Elegan bir hava vermek istiyorsanız

Beyaz elbise modelleri abiye olarak kullanıldığı zaman elbette kaliteli bir kumaş, iyi bir dikim ve elegan bir duruş gerektiriyor. Bu model elbiselerde özellikle birlikte kullanılan parçalar, çantalar ve saç modelleri ön plana çıkarken, abiye modellerin de hakkını veriyor. Yaz veya kış fark etmeksizin her davet, düğün veya mezuniyette kullanabileceğiniz bu model, sizi göz alıcı bir hale sokuyor.

Mutlaka incele:  Bayan Örgü Yelek Modelleri Fikirleri

4Beyaz uzun elbise modelleri ve fiyatları

2017 yılı beyazın hükmünü sürdüğü senelerden biri. Yaz mevsimi ise bu rengin en çok kullanıldığı mevsimlerin başında geliyor. Beyaz elbiseler abiyeden günlüğe, gece kullanımından düğün davetine kadar tüm amaçlara uygun olarak tasarlanmış. Beyaz elbise fiyatları ise birbirinden oldukça farklı. Özellikle abiye modeller 150 TL ile 1.200 TL arasında değişirken; günlük elbiseler 40 TL ile 120 TL arasında seyrediyor.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!