Birbirinden Güzel Örgü Elbise Modelleri

Birbirinden güzel kadın giyim fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1130

Örgü denince akla genellikle kazak, süveter, hırka, atkı, eldiven gibi şeyler gelir ancak örgü elbise modelleri de sıkça karşımıza çıkar. Eğer kendinize kış aylarına uygun bir elbise arıyorsanız örgü elbiselere mutlaka göz atmalısınız.

Örgü Elbise Modelleri İçin Harika Fikirler

Örgü elbise modelleri sonbahar ve kış aylarında rahatlıkla tercih edilebilir. Üstelik bu elbiseleri bulmak çok da zor değil. Piyasada satılan elbiselerin birçoğu makine örgüsü olsa da kışın giymek için bu elbiselerden satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Güpürlü Elbise Modelleri 2017 Modası

1V Yaka Örgü Elbise Modelleri

V yaka örgü elbiseler kış için uygundur. Diz hizasında ya da daha kısa bir elbiseyi işe, okula giderken ya da dışarıya çıkarken giyebilirsiniz. Elbisenin altına külotlu çorap giyerseniz üşüme ihtimalini de ortadan kaldırmış olursunuz.

2Uzun Örgü Elbise Modelleri

Örgü elbise de olsa kışın kısa bir elbise giymekten çekiniyorsanız ya da uzun elbiseleri daha çok seviyorsanız, uzun örgü elbiseler de bulabilirsiniz. Bu elbiselerin altına çok klasik olmamak kaydıyla dilediğiniz model bir bot da giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Kışlık Günlük Kombin Önerileri

3Sade Örgü Elbise Modelleri

Kışın elbiselerin üstüne mont, pardösü gibi şeyler giyildiği için elbiseler zaten geri planda kalırlar. Bu nedenle elbiselerinizi istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Kışın huzur veren atmosferine uygun sade bir elbise giyebilirsiniz. Eğer elbiseye biraz hareket katmak istiyorsanız bu görselde olduğu gibi ince bir kemer kullanabilirsiniz.

4Renkli Örgü Elbise Modelleri

Mevsim kış bile olsa asla tek renk ve sade elbiseler giymek zorunda değilsiniz. Hatta rengarenk elbiselerle kışı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu görseldeki gibi renkli bir elbiseyi okula giderken, alışverişe çıkarken giyebilirsiniz. Elbisenize biraz daha hareket katmak için uzun kolyeler, farklı yüzük ve bileklikler takabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Siyah Abiye Elbise Modelleri

5Omuz ve Göğüs Dekolteli Elbiseler

Örgü elbise denince aklınıza dekoltesiz, düz elbiseler gelmesin. Çok sık tercih edilmese de örgü elbiselerde de dekolte kullanılıyor. Bu görselde olduğu gibi omuz ve göğüs dekoltesi olan bir elbiseyi günlük kullanım için tercih edebilirsiniz.

Örgü Şal Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları

Örgü elbiselerinizle ya da normal günlük kombinlerinizle beraber kullanmak için kendinize şal örebilirsiniz. En güzel modeller ve açıklamalı anlatımlar için Örgü Şal Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!