Birbirinden Şık Abiye Bluz Modelleri ve Kombin Önerileri

3759

Özel günlerde ve davetlerde herkes elbise giymek istemeyebilir. Bazı kadınlar elbise giymekten pek hoşlanmıyor. Bunun yerine bluz-etek ya da bluz-pantolon kombinleri yapmayı tercih ediyorlar. Eğer bir davete katılacaksanız ve elbise giymek istemiyorsanız abiye bluz modelleri sizin için ideal olabilir.

Özel günlerde şıklığı yakalamanız için abiye bluz modelleri

Abiye bluz modelleri eteklerle ve pantolonlarla kombin edilebilir. Elbise giymek istemiyorsanız tercihinize göre etek ya da pantolon giyebilirsiniz. Tabii giyeceğiniz bluzun etekle giyilebilir bir model olması da önemli.

Mutlaka incele:  Bayanlar İçin Yelekli Takım Elbise Modelleri

1Tek Omuz, Fuşya Renk Bluz

Tek omuzlu abiye bluz modelleri daha çok ilkbahar ve yaz aylarında gideceğiniz davetler içindir. Omuzunda taşlar olan bir bluz çok şık görünebilir. Eğer bu görseldeki gibi dikkat çekici bir renk tercih edecekseniz. Siyah, dar bir pantolon giyebilirsiniz.

2Dantelli, Uzun Kollu Bluz

 

Fazla abartıyı sevmeyenler ve günlük hayatlarında da aynı bluzu giymek isteyenler için bu görseldeki gibi siyah, dantelli bir bluz önerebiliriz. Bluz abartısız olduğu için altına payetli bir etek de giyebilirsiniz ancak böyle bir etek giyecekseniz mat, siyah bir ayakkabı giymelisiniz.

Mutlaka incele:  Uzun Kısa Günlük Siyah Elbise Modelleri

3Hafif Dekolteli, Boncuklu Bluz

 

Davet için tercih ettiğiniz bluzde hafif bir dekolte olmasını istiyorsanız bu görseldeki gibi pencere dekoltelere göz atabilirsiniz. Bu bluzun özellikle yaka kısmındaki boncuklar oldukça göz alıcı. Eğer böyle bir bluz giyecekseniz kolye takmayı aklınızdan bile geçirmemeniz gerekiyor. Zaten kolyeye de ihtiyaç duymayacaksınız. Küpe olarak siyah inci küpeler takabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Kırmızı Kısa Elbise Modelleri

4Boyundan Bağlı Beyaz Abiye Bluz

Biraz daha sade bir model arayanlar boyundan bağlı bu beyaz bluza bir göz atmalı. Siyah yaka ayrıntısı bu bluza ayrı bir hava katmış.  Bir önceki bluzda olduğu gibi bu bluzda da kolye takma ihtiyacı duymayacaksınız. Özellikle yazın bronz tenle harika duracak bu bluzu eğer isterseniz beyaz pantolonla da giyebilirsiniz.

Abiye Şifon Bluz Modelleri 2017 Trendleri ve Modası

Bu abiye bluz modelleri arasından seçim yaptıktan sonra farklı modellere bakacaksanız şifon bluzlar da sizin için iyi bir tercih olabilir. 2017 yılında trend olmuş bluzlara ve tavsiyelerimize göz atmak için Abiye Şifon Bluz Modelleri 2017 Trendleri ve Modası isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!