Boydan Elbise Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden güzel elbise modelleri önerileri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

4238

Günlük ya da herhangi bir davete giderken giymek için boydan elbise modelleri ideal olabilir. Özellikle boyunuz ve fiziğiniz müsaitse uzun elbiseler tercih edebilirsiniz. Boydan elbise modelleri ve fiyatları ile ilgili bilgi almak için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

En Güzel Boydan Elbise Modelleri ve Fiyatları

Boydan elbise modelleri ve fiyatları hakkında bilgi aldıktan sonra ister internette isterseniz de çevrenizdeki mağazalarda satılan elbiselere de göz atabilirsiniz. Kendinize uygun boydan elbise modelleri bulabilir ve dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kısa Abiye Elbise Modelleri 2017 Trendleri

1Kırmızı-Siyah Boydan Elbise

Kendinize farklı bir elbise arıyorsanız eteğinin arkası önünden biraz uzun, pullu bu elbiseye bakabilirsiniz. Siyah ve kırmızı muhteşem bir şekilde bir araya getiren elbisenin çok da alışkın olmadığımız bir tarzı var. Bu elbiseyi rugan siyah ayakkabılarla mükemmel bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

2Mavi Boydan Elbise

Dekolteli bir elbise giymekten çekinmiyorsanız derin göğüs dekoltesine sahip, uzun ve rahat bu elbiseye bir göz atabilirsiniz. Elbise yaz aylarında gideceğiniz davetler için oldukça ideal. Eteğini isterseniz biraz kısaltabilirsiniz. Ayakkabı seçiminizi koyu renklerden yaparsanız çok daha şık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Dekolteyi gölgede bırakmaması adına bu elbiseyle kolye takmamanızı tavsiye ediyoruz.

Mutlaka incele:  Kokteyl Elbise Modelleri Nasıl Olmalı? Kokteyl Kıyafetleri Örnekleri

3İşlemeli, Bordo Renk Tesettürlü Elbise

Tesettürlü bayanlar için birbirinden güzel uzun elbiseler üretiliyor. Tesettürlü bayanlar gideceği davetlerde bu tarz bir elbiseyi rahatlıkla giyebilir. Üzerindeki abartısız işlemeler ve belindeki ince, altın rengi kemer elbiseyi gayet güzel tamamlamış. Bu renk bir elbiseyle açık ya da koyu ayakkabılar giyebilirsiniz. Neon renk olmayan her türlü ayakkabı rengi bu elbiseyle uyum sağlayacaktır.

Mutlaka incele:  Dantelli Kısa Elbise Modelleri 2017 Trendleri

4Çiçekli, Desenli Boydan Elbise

Bu çiçekli ve desenli elbise yaz ayları için çok ideal. Uzun boyluysanız böyle bir elbise giyebilirsiniz. Uzun elbiselerin fiyatları elbisenin markasına, modeline ve kumaşına göre değişiyor. 100 TL’ye de 5000 TL’ye de boydan elbise bulabilirsiniz. Bu tarz bir elbisenin fiyatı 150-200 TL arasındadır.

Şifon Elbise Modelleri, 2017 Şifon Abiye Modelleri

Şifon elbiseler yaz aylarında sık sık tercih ediliyor. Hem uzun hem de rahat oldukları için kadınların sevdiği modellerden biridir. Şifon elbise modellerini incelemek için Şifon Elbise Modelleri, 2017 Şifon Abiye Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!