Bursa Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

Birbirinden güzel Bursa düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

341

Özellikle düğün ve kutlama gibi özel günlerimizin vazgeçilmezidir fasıl geceleri. Organizasyon için Bursa’yı seçiyorsanız Bursa fasıl ekibi kiralama fiyatları hakkında da detaylı bilgi sahibi olmanız gerekir. Yazımızla fiyatlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bursa Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

Fasıl geceleri, iyi bir fasıl ekibi ile hafızalardan çıkmayacak anlar yaşamanızı sağlar. İyi bir ekip, iyi bir solist ve ekonomik bir bütçe ile dolu dolu bir gece yaşamanız işten bile değildir. Bunun için iyi bir fiyat araştırmasıyla, referanslı fasıl ekiplerini bulmanız gerekir.

Mutlaka incele:  Bursa Tesettür Gelinlik Moda Evleri

1Fasıl ekipleri kimlerden oluşur?

Geniş çaplı bir fasıl ekip kanun, ud, ney, keman, bendir gibi klasik enstrümanlardan oluşabileceği gibi, istenen repertuvara göre enstrümanların sayısı azaltılıp, çoğaltılabilir. Örneğin Klasik Türk Müziği icra edilecekse bunun için yalnızca kanun, kemençe ve ney yeterli olabilir. Fakat Türk Sanat Müziği için, hareketli ve yüksek tempolu eserlere yer verileceği için çok sayıda enstrüman kullanılabilir. Böylece fasıla dahil olan her bir ekip üyesi için farklı bir ücret ekleneceği gibi, solist için de ayrı bir ücret dahil edilir. Genel olarak 3-4 enstrüman ve 1 solistin dahil olduğu fasıl ekipleri, 2 saatlik bir süre için Bursa fasıl ekibi kiralama fiyatları toplamda 2.500 TL ile 2.750 TL aralığında bir meblağ teklifi sunarlar. Süreye eklenecek her bir saat için de ekstra ücrete tabi tutulur, kimi zaman bu ücreti paketlerine yansıtmazlar.

Mutlaka incele:  Bursa Kına Organizasyon Şirketleri

2Repertuvar önemi oldukça büyük

Fasıl ekipleri, özellikle ortaya çıkardıkları eserler ve icra ettikleri şarkıları dikkate alarak çalışır; buna göre bir repertuvar belirlerler. Fasıl ekibinin katılacağı etkinlik, organizasyon ve katılımcı profili, fasıl ekibini öncelikli olarak ilgilendiren konudur. Davetlilerin hoşuna gidecek bir repertuvar ve elbette akıllarda kalacak bir icra, Bursa fasıl ekiplerinin önceliğindedir. Bunun için öncelikle çok çalışmak, sonra da profile uygun bir repertuvar ortaya çıkarmak gerekir. Repertuvarın genişliği ve fasıl ekibinin icraya yatkınlığı, hem ev sahibini, hem de davetlileri memnun edecektir.

Mutlaka incele:  Bursa Kına Organizasyon Fiyatları

Etkinliğinizden önce anlaşma sağlayınbursa-fasil-ekibi-9

Fasıl ekipleri genel olarak profesyonel olarak çalışan, planlı ve programlı ekiplerdir. Etkinliğinizden en az 2 hafta önceden repertuvarı ve ihtiyacınızı belirlemek, sizi ve etkinliğe katılacak diğer katılımcıları memnun edecektir. Zira Bursa fasıl ekibi kiralama fiyatları gibi tüm detaylar konuşulmuş, düşünülmüş ve planlanmış olacak, çalışılmış bir organizasyonun keyfi çıkarılacaktır. Dilerseniz, Bursa Kına Organizasyon Fiyatları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

bursa-fasil-ekibi-1 bursa-fasil-ekibi-3 bursa-fasil-ekibi-6 bursa-fasil-ekibi-8

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!