Bursa Kına Organizasyon Fiyatları

Birbirinden güzel Bursa düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

731

Kına gecenizle ilgili organizasyona ihtiyacınız varsa Bursa kına organizasyon fiyatları hakkında bilgi alabilir ve kına gecenizin organizasyonunu yaptırabilirsiniz.

Bursa Kına Organizasyon Fiyatları

Kına organizasyonunuzla ilgili detayları planlamaları için bir kına organizasyon şirketiyle çalışabilirsiniz. Bursa kına organizasyon fiyatları hakkında bilgi aldıktan sonra kınanızı planlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bursa Düğün Paketleri

1Mekan Kiralama Ücreti Fiyata Dahil Oluyor Mu?

Bazı organizasyon şirketlerinin kendi mekanları olabiliyor. Bu durumda organizasyon fiyatına mekan ücreti de dahil olabiliyor ancak kendi seçtiğiniz bir mekanda kına yapmak istiyorsanız mekan kiralama ücreti paketinize dahil olmayacaktır.

2Yemekli Kına Organizasyonunda Ücret Ne Kadar Olur?

Kınalarda genellikle yemek verilmez ancak eğer isterseniz yemekli bir kına organizasyonu yapabilirsiniz. Vereceğiniz yemeğe göre fiyat değişecektir. Yemek fiyatının uygun olmasını istiyorsanız kırmızı et yerine tavuk eti tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bursa Tesettür Gelinlik Moda Evleri

3Kına Gecesi İçin Dansöz Kiralama

Kına gecesi organizasyonunuzu renklendirmek için dansöz kiralayabilirsiniz. Bu kiralama hizmetini çalışacağınız organizasyon şirketi verecektir ancak bu ücret genellikle organizasyon ücretinden ayrıdır. Birden fazla dansöz kiralamak istiyorsanız ücret artacaktır.

4Organizasyon Paketine Göre Fiyatlar Değişiyor…

Eğer büyük çaplı bir kına organizasyonu yapmayı düşünmüyorsanız fazla ücret ödemenize de gerek yok. Organizasyon şirketleri farklı kına paketleri hazırlıyorlar. İhtiyacınıza göre bu paketlerden birini seçebilirsiniz. Paket içerikleri fiyata göre lüks bir hale gelebiliyor. Ayrıca pakete göre paketin içindekilerin de sayısı değişebilir.

Mutlaka incele:  Bursa Davul Zurna Ekibi Kiralama Fiyatları

5Gelin ve Nedimeler İçin Bindallı Modelleri

Organizasyon şirketi, gelin ve nedimeler için bindallı temin edebilir. Bindallı seçimini son güne bırakmamanızı tavsiye ediyoruz. Önceden organizasyon şirketiyle görüşerek bindallı seçiminizi yapabilirsiniz. Bindallınızı deneyerek üstünüze tam oturan bir bindallı bulabilirsiniz. Ayrıca nedimeleriniz için bindallı seçimini de yine kendiniz yapabilirsiniz. Bu seçimi yaparken yanınızda nedimelerinizi de götürebilirsiniz.

6Bursa Kına Organizasyon Fiyatları Ne Kadardır?

Kına organizasyonunuzun büyüklüğüne ve isteklerinize göre fiyat değişse de Bursa kına organizasyon fiyatları ortalama 2500 TL’den başlamaktadır.

Birbirinden Güzel Gelin Hamamı Organizasyonu Fikirleri

Düğünden önce arkadaşlarınızla eğlenmek için gelin hamamı da yapabilirsiniz. Gelin hamamınızın organizasyonunu kendiniz yapabilirsiniz. Gelin hamamı organizasyonuyla ilgili fikir almak için Birbirinden Güzel Gelin Hamamı Organizasyonu Fikirleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

1 YORUM

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!