Birbirinden Güzel Çikolata Tabağı Süsleme Örnekleri

Birbirinden güzel nişan süsleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

3605

Söz ya da nişan çikolatası götürürken, çikolatayı aldığınız yer mutlaka bir süsleme yapacaktır ancak eğer 1 gün önceden alırsanız evde kendi çikolata tabağı süsleme modelinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Çikolata Tabağı İçin Birbirinden Güzel Fikirler

Çikolata tabağı süsleme basit ve zevklidir. Çikolata tabağı süslenirken genelde opak ya da yarı opak, çikolata tabağının içini fazla göstermeyen tüller kullanılır. Süslemek içinse yapay çiçekler ve kurdelelerden faydalanılabilir.

Mutlaka incele:  Evde Nişan Süslemeleri Modelleri, Örnekleri ve Fikirleri

1Sarı ve Beyaz Çiçeklerle Çikolata Tabağı Süslemek

Çikolata tabağını süslerken beyaz ya da sarı çiçekler kullanabilirsiniz. Eğer çikolata tabağınızı aynı gün götürecekseniz gerçek çiçeklerle süsleyebilirsiniz ancak birkaç gün sonra götürecekseniz, çiçekler solacağı için ortaya kötü bir görüntü çıkabilir. Bu yüzden yapay çiçekler tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

2Gümüş Renk Yapay Çiçeklerle Süsleme Yapmak

Eğer çikolata tabağınız gümüş bir tabaksa süslemelerinizde de tabağınızla uyumlu çiçekler kullanabilirsiniz. Doğada gümüş renk çiçek yok tabii ki ama yapay çiçeklerde gümüş renk tercih edebilirsiniz. Gümüş renklerinizle uyumlu gümüş renk kurdelelerle süslemeyi tamamlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Söz Çikolatası Modelleri

3Renkli Çiçeklerle Tabak Süslemesi Yapmak

Çikolata tabağınızda renkli çiçekler de kullanabilirsiniz. Birbiriyle uyumlu beyaz, sarı, pembe ve mor çiçekleri bir arada kullanabilirsiniz. Yapay çiçekler kullanacaksanız, çok fazla dikkat çeken, yapay olduğu çok belli olacak renkli çiçekler tercih etmeyin. Kurdele olarak da toz pembe ve beyaz kurdeleleri bir arada kullanabilir, isterseniz kurdelelerinizin üstüne minik uğur böcekleri yapıştırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Söz Tepsileri ve Yapımı

4Altın Sarısı Çiçekler ve Taşlarla Çikolata Tabağı Süslemek

 

Çikolata tabağınıza biraz gösterişli bir hava katmak istiyorsanız seçtiğiniz çikolatanın renkleriyle uyumlu çiçekler seçebilirsiniz. Eğer çikolatalarınızın dışı altın sarısıysa çiçeğinizin rengini altın sarısı seçebilirsiniz. Çiçekleri süslemekte kullandığınız kurdeleleri taşlarla süsleyebilirsiniz.

5Sade Çikolata Tabağı Süslemesi Yapmak

Çikolata tabağınızı sade bir şekilde süslemek istiyorsanız tüller ve beyaz renk kurdele kullanabilirsiniz. Sade bir süslemede çiçek kullanmanıza gerek yok. Opak olmayan tüller ve tülün renginde kurdele kullanarak şık bir süsleme yapabilirsiniz.

Söz Çikolatası Modelleri

Sözlenecekseniz ve bir söz çikolatası almak istiyorsanız ancak nasıl bir çikolata alacağınıza karar veremediyseniz en güzel söz çikolataları için Söz Çikolatası Modelleri isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!