Çocuk Kostüm Modelleri İçin 5 Sevimli Fikir

2529

Kostüm partileri, cadılar bayramı etkinlikleri, anasınıfı etkinlikleri, çocuk doğum günü gibi farklı günlerde çocuklar için en eğlenceli şey hiç kuşkusuz farklı çocuk kostüm modelleri tercih eden miniklerdir.

En Eğlenceli Çocuk Kostüm Modelleri

Birbirinden farklı bu etkinliklerde çocuklar kimi zaman hayranı oldukları çizgi film karakterine, kimi zaman en sevdikleri hayvanlara, kimi zaman ise süper kahramanlara bürünürler. Eğer siz de çocuğunuz için kostüm arayışına girdiyseniz sizin için harika önerilerimiz var. İşte birbirinden harika çocuk kostüm modelleri.

Mutlaka incele:  Kostüm Örnekleri İçin En Güzel Öneriler

1Masal Kahramanları

Çocuklar için masal kahramanlarının ayrı bir önemi vardır. Hem dinlemeyi sevmeleri hem de bu masal kahramanların filmlerini izlemeyi severler. Özellikle kız çocukları için masal prensesleri bambaşka bir dünyadır. Eğer kız çocuğunuz için kostüm arıyorsanız kesinlikle prenses veya sevimli masal kahramanları arasından seçim yapabilirsiniz. Son zamanlarda birçok kız çocuğu Buzlar Kraliçesi Elsa rolüne bürünmeye bayılıyor. Bunun yanı sıra Cinderella, Deniz Kızı, Pamuk Prenses gibi masal kahramanları da kostüm için son derece uygun.

2Erkek Çocuk Kostüm Modelleri

Eğer erkek çocuğunuz için kostüm arayışındaysanız, yine çizgi film karakterlerinden yola çıkabilirsiniz. Erkek çocukları genellikle güçlü karakterlere bürünmekten hoşlanır. Korsan, erkek çocukları için en çok tercih edilen kostümlerden biridir. Popülerliğini hiç yitirmeyen oyuncak hikayesi filmindeki kovboy oyuncağı da yine çocuk kostüm modelleri olarak son derece yaratıcı bir seçim.

Mutlaka incele:  Çocuk Doğum Günü Partisi İçin Tüyolar

3Süper Kahramanlar Çocuk Kostüm Modelleri

Çocuklar için süper kahramanların yeri her zaman ayrıdır. Superman, Batman, Spiderman, Supergirl gibi kahramanlar, özellikle çocuk doğum günü partilerinde kostüm olarak en çok tercih edilen karakterler olarak bilinir.

4Çocuğunuz Süper Kahramanlara Hayransa…

Çocuğunuz süper kahramanlardan herhangi birine hayransa sizin için çocuk kostüm modelleri araştırma süreci de bitmiş demektir. Çünkü çocuğunuz böyle bir fırsatı mutlaka süper kahraman olarak değerlendirmek isteyecektir.

5Hayvan Figürleri

Bu tür karakterlerin yanı sıra hayvan kılığına girmek de son derece eğlenceli görünüyor. Ejderha, kelebek, kuş, ayıcık gibi sevimli hayvanların kostümlerini çocuğunuza giydirerek eğlenceli anlar yaşamasını sağlayabilirsiniz. Kız çocukları için kelebek, erkek çocukları için ise ejderha en ideal çocuk kostüm modelleri arasında yer alıyor.

Mutlaka incele:  Hayvan Kostümleri Çocuk Doğum Günü Önerileri

6Farklılıktan Vazgeçmeyin

En çok bilinen çocuk kostüm modelleri yerine çocuğunuzun çok daha farklı bir kostüm giymesini istiyorsanız çeşitli filmlerden ilham alabilirsiniz. Power Rangers, Master High gibi çizgi filmlerdeki karakterler de kostüm açısından size harika fikirler verebilir.

7Bebekler İçin Kostüm Modelleri

Bebekler için de birbirinden farklı ve yaratıcı kostüm modelleri bulunuyor. Hayvan kostümleri, çizgi film, film ve masal kahramanlarına ait kostümler…

Çocuk Kostümü Kiralama

Çocuğunuza uygun kostüm modeline karar verdiniz peki çocuk kostüm modelleri nereden kiralanır diye mi düşünüyorsunuz? O zaman Ankara, İzmir, Antalya ve İstanbul kostüm kiralama firmaları hakkında verdiğimiz bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!