Çoklu Çerçeve Modelleri, En Güzel Tablo Resim Çerçeve Fikirleri

4596

Duvar dekorasyonunun ayrılmaz parçası olan çerçeveler son yıllarda çoklu çerçeve haline geldi. Sizin için birbirinden güzel çoklu çerçeve modelleri listesi hazırladık.

Çoklu Çerçeve Modelleri İçin Harika Fikirler

Sizin için hazırladığımız çoklu çerçeve modelleri fikirlerinden ilham alıp kendi evinizin ya da ofisinizin duvarlarına farklı bir hava katabilirsiniz. Bu çerçeveleri hazır olarak satın alabileceğiniz gibi kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Ev İçi Aydınlatma Ürünleri Nelerdir?

1Fotoğraflarınız için harika bir fikir

Çoklu çerçeveler birden fazla fotoğrafıyla ortama farklı bir ambiyans katmak isteyenler için ideal! Bir bütünlük sağlamak adına fotoğrafların hepsinin siyah-beyaz olması hoş bir fikir olabilir.

2Çiçekli çoklu çerçeve modelleri

Çerçevelerin içerisine sadece fotoğraflarınızı koymak zorunda değilsiniz. Eğer ortama cıvıl cıvıl bir hava katmak istiyorsanız farklı ve rengarenk çiçek resimlerini büyüklü küçüklü çerçevelerin içerisine yerleştirebilirsiniz. Bu çoklu çerçeve modelleri ile odalara renk geliyor!

Mutlaka incele:  Asker Sevgiliye Hediye Olarak Ne Alınır? Hediye Fikirleri

3Taş duvar üzerinde çoklu çerçeve kullanımı

Çoklu çerçevenin en çok yakıştığı duvar stillerinden biri taş duvardır. Eviniz ya da ofisinizde taş duvar yaptırmayı düşünüyor veya taş duvar havası veren duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız bu duvarın üzerini çoklu çerçeve ile süsleyebileceğinizi de bilmelisiniz.

4Simetrik çoklu çerçeve modelleri

Çoklu çerçeveler çoğunlukla dağınık olarak yerleştiriliyor duvar üzerine. Ancak eşit boyutlardaki çerçeveler ile simetrik bir çerçeve grubuna da duvarınızda yer açabilirsiniz. Ortaya buna benzer harika bir görüntü çıkacaktır.

Mutlaka incele:  Yatak Odası Dekorasyonu İçin Fikirler

5Yaratıcı çoklu çerçeve modelleri

Çerçeve modelleri arasında oldukça yaratıcı ve sıra dışı fikirler de yer alıyor. Kalp şeklindeki bu çerçeve grubu gibi… Sevgilinizle birlikte çektirdiğiniz fotoğraflarla böyle bir çerçeve oluşturmak harika bir fikir olacaktır!

6Merdiven yanı için… 

Dubleks evler için merdiven yanındaki duvara çoklu çerçeveler asmayı öneriyoruz. Bu model hem şık hem farklı hem de dekorasyon için adeta can alıcı bir görünüme sahip. Farklı boyutlarda ve modellerdeki çerçevelerle kendi çoklu çerçeve grubunuzu oluşturabilirsiniz.

Keçeden Çerçeve Yapımını Öğrenme Zamanı!

Çerçevesini kendi yapmak isteyenler için harika bir önerimiz var! Keçeden Çerçeve Yapımı, Modelleri ve En Güzel Örnekleri linkine tıklayarak keçeden çerçeve yapımını öğrenebilir, sunduğumuz modellere göz atabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki görsellerden de çoklu çerçeve modellerine ulaşabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!