Dantel Askılı Gelinlik Modelleri 2016-2017

En güzel dantel askılı gelinlik modelleri için yazının sonundaki galeriye göz atın!

785

Uzun yıllar boyunca tercih edilen, modası asla geçmeyen, zarif görünümüyle hemen hemen her gelin adayının gönlünü fetheden dantelli gelinlik modelleri bu yıl da çok trend! 2016-2017 dantel askılı gelinlik modelleri bu yazıda…

2016-2017 Dantel Askılı Gelinlik Modelleri

Gelin adaylarının gözdesi olan dantel, gelinliklerin askılarında yerini aldı! En güzel, en sevilen ve en göz alıcı dantel askılı gelinlik modelleri için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelinlik Provası Nasıl Yapılır?

1Dantel askılı gelinlik modelleri

Kalın dantelli askılarla tasarlanan bu güzel gelinlik modelleri göz kamaştırıcı bir görünüm kazanmanızı sağlayacak! Etek kısımlarında da dantel detayları bulunan bu gelinlik sizin de hayatınızın en unutulmaz, en özel ve en güzel gününe şahitlik yapabilir.

2Kabarık, askılı gelinlik modelleri

Kabarık bir gelinlikle dünya evine girmek, prensesler gibi olmak istiyorsanız bu model tam da size göre! Alt kısmı kabarık tüllerle üst kısmı ise zarif dantel işlemelerle tasarlanan bu gelinlik sizi göz alıcı bir gelin haline getirecek.

Mutlaka incele:  Pronovias Gelinlik Modelleri 2017 Koleksiyonu

3Hem omuzlarında hem etek uçlarında dantel detayı 

Bu gelinlik modelinde dantel işlemeleri hem gelinliğin üst kısmında hem de etek uçlarında kullanılmış. Bu tarz bir gelinliğin şık aksesuarlara bile ihtiyacı yok çünkü başlı başına göz alıcı ve gösterişli!

4Transparan omuz detayı…

Bu askılı gelinlik modelinde dantel işlemelerine omuz kısmının yarısına kadar yer verilmiş, diğer kısmı ise transparan bir tülle kaplanmış. Böylece danteller oldukça sıra dışı bir görünüme kavuşturulmuş. Uzun duvağının uç ve kenar kısımlarının yanı sıra gelinliğin etek uçlarında da aynı dantel detayları kullanılmış. Bu gelinlik modeli sizin de beğeninizi kazanacaktır! Ayrıca uzun duvak modellerini incelemek için Uzun Duvak Modelleri İçin Büyüleyici Öneriler yazımızı incelemeniz yeterli.

Mutlaka incele:  Kabarık, Prenses, Kolları Dantelli Gelinlik Modelleri

5Şık saç aksesuarları ile tamamlayabilirsiniz

Dantel askılı gelinlik modellerini dantel veya taş işlemelerine sahip bir saç aksesuarı ile birleştirmek güzel bir fikir olabilir. Böylece gelinliğinize uyum sağlamış olabilirsiniz.

Saç Aksesuarları Hakkında İlham Verici Fikirler

Askılı gelinlik modelleri içinde bir kuğu gibi süzülürken saç aksesuarlarınızla da harika bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bunun için yazdığımız Gelin Saç Aksesuarları Modelleri yazımızı incelemeniz yeterli.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!