Kardeşe Doğum Günü Mesajları Fikirleri

Birbirinden güzel doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1371

Doğum günleri, en özel günlerdendir. Bu günde herkes özel olduğunu ve hatırlandığını bilmek ister. Bir kardeşiniz varsa ve doğum günü yaklaşıyorsa ona güzel bir mesaj atabilir ya da hediyenizin içine doğum günü mesajları kardeşe göre yazılarak verilebilir.

En Güzel Doğum Günü Mesajları Kardeşe

Sizin için doğum günü mesajları kardeşe uygun olarak derledik. Bu mesajlardan dilediğinizi seçerek kardeşinize ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Bu mesajlardan birini seçerek kendinize göre de uyarlayabilirsiniz. Mesajları sosyal medyadan, cep telefonundan ya da hediyenizin içine not koyarak ona iletebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Fotoları, En Güzel Fotoğraflı Doğum Günü Fikirleri

1Uzaktaki Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Uzaktaki kardeşe doğum günü mesajları gönderecekseniz, mesafelerin önemsiz olduğunu ve ona ne kadar değer verdiğinizi belirtebilirsiniz. Sizden uzak olduğu için doğum günü biraz buruk geçse de bu mesajınız onun kendisini iyi hissetmesine yardımcı olacaktır.

“Birbirimizden kaç kilometre uzakta olursak olalım bir kalp atışı kadar yakınız aslında. Sen benim bu dünyada, koşulsuz, şartsız uğruna her şeyi yapabileceğim tek insansın. Annem seni iyi ki doğurmuş. İyi ki varsın canım kardeşim. Yan yana olacağımız nice yıllara.

Mutlaka incele:  İşyerinde Doğum Günü Sürprizi Nasıl Yapılır?

2Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Erkek kardeşinize özel bir doğum günü mesajı arıyorsanız aşağıdaki mesajlardan birini yazabilirsiniz. Kendi cinsiyetinize göre de mesaja bazı şeyler ekleyebilirsiniz. Kardeşinizle aranızda espriler varsa bu esprilere mesajınızda yer vererek onu gülümsetebilirsiniz.

“Canım kardeşim her ne kadar yakışıklılıkta babamın tahtını kapmaya çalışsan da bunu bir türlü başaramadın ama olsun biz seni böyle de seviyoruz. Evimizin küçük erkeği doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara. Seni seviyorum. ”

3Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kız kardeşinizi mutlu etmek istiyorsanız ona sevimli bir mesaj atabilirsiniz. Kızlar sevgilerini göstermekte daha iyidirler hem de bu tür mesajlar onları daha çok mutlu eder. Ona, onu ne kadar çok sevdiğinizi ve değer verdiğinizi belirttiğiniz bir mesaj atarak güzel bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Çocuk Saç Modelleri Düğün İçin Öneriler

“Evimizin küçük prensesi, sen olmasaydın evimizin tadı, tuzu, neşesi olmazdı. Sen doğduğun günden beri evimizden gülücükler eksik olmuyor. Hayat karşına hep istediğin şeyleri çıkartsın. Yeni yaşın kutlu olsun.”

Doğum Gününde Yapılacak Etkinlikler

Kardeşinizin doğum gününü eğlenceli hale getirmek için güzel etkinlikler hazırlayabilirsiniz. En güzel etkinlikler ve fikirler için Doğum Gününde Yapılacak Etkinlikler isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!