Doğum Gününde Yapılacak Çılgın Şeyler

En güzel doğum günü organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3183

Doğum günleri insan kaç yaşına gelirse gelsin kutlanmalıdır. Doğum gününüzde evinizde ya da bir mekana gidip arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle kutlama yapabilirsiniz ama biraz daha eğlenceli ve unutulmaz olsun istiyorsanız kendinize doğum gününde yapılacak çılgın şeyler listesi hazırlayabilirsiniz.

Doğum Gününde Yapılacak Çılgın Şeyler

Doğum gününde yapılacak çılgın şeyler denince akla pek çok şey geliyor. Doğum gününüzde güzel anlar ve eğlenceli saatler yaşamak istiyorsanız biraz çılgınlık yapabilirsiniz. Tabii ki kendinizi tehlikeye sokacak çılgınlıklardan bahsetmiyoruz. Sıradan doğum günü kutlamalarından farklı bir doğum günü kutlaması yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Fotoları, En Güzel Fotoğraflı Doğum Günü Fikirleri

1Kalabalık Bir Caddede Doğum Günü Kutlaması

Doğum gününüzü İstiklal Caddesi gibi kalabalık bir caddede kutlamak ister misiniz? Darbuka, keman, klarnet eşliğinde kalabalık bir caddenin tam ortasında arkadaşlarınızla beraber doğum günü kutlayabilirsiniz. Bunun için önceden müzik ekibini ayarlamanız gerekiyor. Doğum gününüzde akşam saatlerinde arkadaşlarınızla ve müzisyenlerle beraber bu kalabalık caddede doğum günü kutlayabilirsiniz. Elbette saatlerce kutlayamazsınız ama güzel dakikalar geçirebilirsiniz. Bu doğum gününü kimse unutmayacak.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Pastasının Yanında Ne İkram Edilir? Doğum Günü Menüsü Fikirleri

2Yapılacaklar Listesi Hazırlama

Doğum gününüzü kutlamak için illa kalabalık bir ortama ihtiyacınız yok hatta tek başınıza bile çılgın bir doğum günü geçirebilirsiniz. Aklınızda uzun zamandır olan ve bir türlü cesaret edemediğiniz, fırsat bulamadığınız çılgınlıklar varsa bunların bir listesini yapabilirsiniz. Örneğin; paraşütle atlama, bungee jumping yapma gibi şeyleri bu listeye ekleyebilirsiniz. Bir günde hepsini yapamasanız da büyük çoğunluğunu yapabilirsiniz. Bu listeyi tek başınıza yapabilirsiniz elbette ama yanınızda sizin kadar cesur arkadaşlarınız varsa onlarla çok daha eğlenceli olacaktır.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Paketi

3Çılgın Doğum Günü Kutlaması

Doğum gününüz için yeterli bütçeniz varsa bir mekan kapatabilirsiniz. Başkalarının yanında rahat hareket edemezsiniz ve yapacağınız çılgınlıklar diğer insanlara garip gelebilir ama arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle beraber sadece sizin olduğunuz bir doğum günü kutlaması yapabilirsiniz. Bir doğum gününde yapılabilecek bütün çılgınlıkları gerçekleştirebilirsiniz. Eğer isterseniz pastadan dansöz bile çıkarabilirsiniz. Bu doğum günü size biraz masraf çıkaracaktır ama unutulmaz bir doğum günü olacak.

Yetişkin Doğum Günü Partisi Hazırlıkları

Yetişkin bir insan için doğum günü hazırlayacaksanız ve parti hazırlıklarıyla ilgili fikre ihtiyacınız varsa sizin için hazırladığımız Yetişkin Doğum Günü Partisi Hazırlıkları isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!