Birbirinden Modern Dresuar Modelleri

1991

Dresuarlar ev için kurtarıcı mobilyalardır. Dresuarlar eskisi kadar çok kullanılmasa da hala birçok evin tasarımı için tercih edilmektedir. Evinizin her alanında dresuar kullanabilirsiniz. Dresuar satın almak istiyorsanız dresuar modelleri arasından inceleme yaparak tercihinizi yapabilirsiniz.

Dresuar Modelleri İçin Harika Fikirler

Dresuarlar, yemek odalarında, salonlarda, evlerin girişlerinde ve yatak odalarında kullanılıyor. Kullanışlı ve şık mobilyalar oldukları için de eskisi kadar tercih edilmeseler de hala birçok evde dresuar modelleri görebiliyoruz.

Mutlaka incele:  Duvar Süslemeleri Örnekleri ve Modelleri

1Lake Beyaz Dresuar Modelleri

Dresuarı kullanışlı bir mobilya olmasının yanında görüntüsü için de tercih edebilirsiniz. Evinizin girişine beyaz, düz bir dresuar koyup ahşap aksesuarlarla ve küçük çerçevelerle süsleyebilirsiniz. Anahtarlarınızı, evden çıkarken almanız gereken eşyalarınızı buraya koyabilirsiniz.

2Altın Renk Detaylı Dresuar Modelleri

Bu tarz bir dresuarı yemek odası için kullanabilirsiniz. Daha çok dekoratif amaçlı kullanılmakla birlikte yemek odanızda kullanabileceğiniz peçetelikleri ve mumlarınızı burada saklayabilirsiniz. Aynayla dekore ettiğinizde çok daha şık bir ikili olacaklar.

Mutlaka incele:  İç Dekorasyon Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri

3Yatak Odası İçin Dresuar

Dresuar, yatak odanız için de oldukça kullanışlıdır. Dresuarı makyaj masası olarak kullanabilirsiniz. Ne kadar modern tarzda olursa olsun klasik bir görüntüye sahip olan bu ev eşyasını her türlü mobilyanızla birlikte kullanabilirsiniz.

4Gümüş Renk Dresuar

Dresuarlarda genellikle beyaz renk kullanılsa da böyle bir kural yok elbette. İstediğiniz renkte dresuar kullanabilirsiniz. Önemli olan dresuar ile odanın geri kalanında kullanılan mobilyaların birbiriyle uyumlu olması. Gümüş detayları olan mobilyalarınızla birlikte gümüş renkte bir dresuar kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Mutfak Modelleri

5Dresuar Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler…

Satın alacağınız dresuarın uzun ayaklı olmasını öneriyoruz. Aksi takdirde dresuardan çok bir sehpa gibi görünecektir. Dresuarınızı mutlaka odada kullandığınız diğer mobilyalarla uyumlu bir modelden tercih edin. Uyum her zaman önemlidir. Modern mobilyalarla modern tarzda bir dresuar kullanmanızı öneriyoruz.

Yemek Odası Takımı Modelleri

Yemek odası, özellikle fazla odası olan evler için önemli bir odadır. Evinizde yemek odası olarak kullanabileceğiniz bir oda varsa ve yemek odanız için mobilya arıyorsanız ve bir türlü kararınızı veremediyseniz sizin için hazırladığımız en trend yemek odası takımlarına göz atmak için Yemek Odası Takımı Modelleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!